To był najważniejszy dzień w życiu Anny Warachim i Grzegorza Bardowskiego, których poznaliśmy dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 16 kwietnia, a zdjęcie z ceremonii trafiło na facebookowe konto programu, dlatego o ich ślubie szybko dowiedzieli się fani programu.

Reklama

Anna Warachim i Grzegorz Bardowski z Rolnik szuka żony wzięli ślub!

Rolnik zdecydował się na granatowy smoking i muchę, a Ania założyła suknię ślubną z głębokim dekoltem i koronkową góra od projektantki z Wrocławia Agnieszki Światły, która już wzbudziła w mediach wiele emocji. Dlaczego? Wszyscy zwrócili uwagę na głęboki dekolt Ani, a nawet pojawiły się sugestie, że Panna Młoda może być w ciąży... Grzesiek nie odniósł się jeszcze do tych plotek, ale z pewnością wkrótce to zrobi. Rolnik zostawił za to na Facebooku bardzo wzruszający wpis, w którym podsumował dzień swojego ślubu!

Moi drodzy, jak już niektórzy zdążyli zauważyć od wczoraj jesteśmy z Anią małżeństwem. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Wszystko było idealnie. Wprawdzie wyobrażalismy sobie jak nasz ślub może wygadać, ale to co działo się wczoraj przerosło nasze oczekiwania! Było idealnie! Na koniec jedno słów które opisuje wszystko co między nami jest - MIŁOŚĆ! Tak wielka, że zapiera nam dech.

Fani są zachwyceni ślubem pary z "Rolnik szuka żony" i pod wpisem Grzegorza składają im swoje gratulacje.

Zobacz także

Dużo Miłości!!! Jesteście super parą .Wszystkie programy oglądalam i trzymalam za Was kciuki żebyście byli razem.Dodajcie więcej zdjęć...Życzę Wszystkiego Najlepszygo!!!

Trzymaliśmy za Was kciuki przez całą edycję programu.Jesteście wspaniałą parą i życzymy Wam wiele szczęścia na kolejne lata. Wszystkiego Najlepszego .

My również gratulujemy Grzegorzowi i Ani! I czekamy na więcej zdjęć z ich ślubu :-).

Wpis Grzegorza z Rolnik szuka żony o ślubie z Anią

Facebook

Rolnik szuka żony - ślub Ani i Grześka

Anna Warachim w sukni z głębokim dekoltem

Ania wyglądała przepięknie

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama