TV-Show

"Finding Prince Charming": czy w programie doszło do zbliżeń? Jacek Jelonek zdradził prawdę

"Finding Prince Charming" to nowy, gejowski program reality show w player.pl. Tytułowy książę - Jacek Jelonek - zdradza nam szczegóły show. Między uczestnikami doszło do seksu?

Już w październiku na player.pl pojawi się nowe, gejowskie reality show - "Finding Prince Charming", w którym trzynastu przystojniaków będzie walczyć o tytułowego "księcia". Wiemy już, że głównym bohaterem kontrowersyjnej produkcji został został model, Jacek Jelonek. Podczas konferencji ramówkowej TVN mieliśmy okazję porozmawiać z Jackiem o nowym show i jego wrażeniach. Czy między uczestnikami doszło do intymnych zbliżeń? Panowie posuwali się do podstępów, by zdobyć jego serce? Sprawdźcie!

"Finding Prince Charming" - Jacek Jelonek zdradza szczegóły show

"Finding Prince Charming" to pierwszy w Polsce program randkowy, w którym o miłość będą walczyć osoby homoseksualne. Kontrowersyjny format, który od 2016 roku doczekał się w USA kilku sezonów, na świecie bije rekordy popularności. 

Wierzymy, że głośny format „Finding Prince Charming", który powstanie w ramach serii Player Original może zmienić stereotypy, otworzyć nas i uwrażliwić, ale także dostarczy naszym odbiorcom dobrej rozrywki - podaje biuro prasowe TVN Grupy Discovery dla wirtualnemedia.pl.

Gwiazdą polskiej edycji show został Jacek Jelonek. Przystojny brunet  ma na swoim koncie liczne kampanie reklamowe i sesje dla największych marek i magazynów modowych. Jego Instagram śledzi już prawie 35 tysięcy fanów, a ta liczba stale rośnie. Czy w programie modelowi udało się odnaleźć bratnią duszę? A może zdecydował się jedynie na niezobowiązujące chwile uniesienia? Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co zdradził nam tytułowy "Prince Charming".

Zobacz także: "Hotel Paradise": Robert Kapica już po ślubie? Uczestnik pokazał zdjęcia

Jacek Jelonek gwiazdorem Finding Prince Charming
East News

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner