Filip Chajzer zapytał Polaków o Krystynę Jandę
ONS
TV-Show

Filip Chajzer biega po Warszawie z Jandą pod pachą i... nikt jej nie poznaje

Filip Chajzer biega po Warszawie z Jandą pod pachą i... nikt jej nie poznaje

Filip Chajzer znów w formie. Świadczy o tym jego ostatni materiał w Dzień Dobry TVN. Krystyna Janda była ostatnio zaskoczona, gdy jeden ze sprzedawców elektroniki nie poznał jej, gdy robiła zakupy w jego sklepie. Napisała o tym na Facebooku, a historią aktorki i jej "problemem" zajął się Filip Chazjer. Postanowił zapytać mieszkańców Warszawy, czy kojarzą Jandę. Użył do tego... jej tekturowej podobizny!

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Filip Chajzer pyta Polaków o Krystynę Jandę

Krystyna Janda to prawdziwa legenda polskiego filmu i teatru, gwiazda nad gwiazdami. Ale jedynie dla części społeczeństwa. Po historii w sklepie, kiedy sprzedawca nie poznał aktorki, Chajzer postanowił sprawdzić, czy rzeczywiście był to wyjątek. Okazuje się, że pani Krystyny nie poznała... prawie połowa młodych ludzi pytanych przez dziennikarza. Na szczęście znalazło się kilka osób, które nie miało problemu ze zidentyfikowaniem gwiazdy.

 

Brawa dla Filipa za świetny materiał!

 

Zobacz także: Filip Chajzer wygrał zakład o wynik meczu Polska-Irlandia. I zdradził, na co przeznaczy pieniądze...

 

Krystyna Janda jest legendą polskiego kina i teatru. Czy wszyscy kojarzą twarz aktorki? Sprawdził to Filip Chajzer.

Posted by Dzień Dobry TVN on 16 października 2015

 

 

 

Filip Chajzer zapytał Polaków o premiera Polski
Newsy
"Kto jest premierem Polski"? Filip Chajzer zapytał młodych Polaków. Dla ludzi o mocnych nerwach WIDEO
"Kto jest premierem Polski"? Filip Chajzer zapytał młodych Polaków. Dla ludzi o mocnych nerwach WIDEO

Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" zapytał młodych Polaków o premiera i prezydenta Polski. Czy wiedzą, kto pełni najważniejsze stanowiska w państwie? Materiał skutecznie obnażył wiedzę młodzieży na ten temat. Wśród odpowiedzi m.in. Lech Kaczyński czy Donlad Tusk. Inni twierdzą, że podstawową wiedzę "można j***ać".    Filip Chajzer znany jest z reportaży, które wzbudzają dużo kontrowersji i obnażają braki Polaków w różnych dziedzinach. Sprawdzał już, na kogo chcą zagłosować ( tu wśród kandydatek była m.in. Wisława Szymborska ) oraz czy wiedzą kim jest Krystyna Janda . Teraz padło na premiera i prezydenta Polski. Chociaż materiał pokazuje pewnie jedną stronę medalu, to i tak podejście ankietowanych może przerażać:   "Nie wiemy, zjaraliśmy się" - mówili jedni   "J**ać podstawową wiedzę" - mówiła inna A jak swój reportaż komentuje sam dziennikarz? Z dystansem: Bo są sprawy ważne, ważniejsze i gówno warte; ) To z pewnością filmik dla ludzi o mocnych nerwach.   Zobacz także:  Filip Chajzer zapytał mieszkańców Łodzi „miasta meneli” o Bogusława Lindę. "Ma tu pojechane, że hej"   Filip Chajzer pyta Polaków o premiera Polski     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Bo są sprawy ważne, ważniejsze i gówno warte; ) Posted by Filip Chajzer on  5 grudnia 2015     Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN Filip Chajzer lubi kontrowersyjne materiały  

Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią
Newsy
Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią! "Odejdź, bo Cię rąbnę"!
Chajzer nieźle oberwał...

Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią na wizji, która uderzyła go swoją kulą! A to wszystko w nowym reportażu dla "Dzień Dobry TVN", gdzie dziennikarz sprawdzał, czy w Legnicy mogła być testowana broń elektromagnetyczna, jak sugeruje minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. Reakcje mieszkańców miasta były różne. Rzeczywiście, niektórzy wierzą, że w Legnicy testuje się broń, przez co ludzie czują się gorzej, mają słabszą pamięć. Jedna z ankietowanych nie chciała udzielać wywiadu Filipowi i zareagowała ostro na jego pytanie! Odejdź, bo Cię rąbnę i tyle! W d*pę!- powiedziała starsza pani. I rzeczywiście tak zrobiła! Uderzyła Filipa Chajzera swoją kulą! Materiał jest już hitem w sieci. Musicie go zobaczyć.   Zobacz także: Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy. I to o 8.00 rano! Materiał wyemitowano w "Dzień Dobry TVN"   Filip Chajzer zaatakowany przez starszą panią. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Babcina laska z rana jak śmietana! Szczerze, ja tę nową władzę uwielbiam. Roboty będzie po kokardę! Zapraszam do Legnicy, czas na śledztwo w sprawie BRONI ELEKTRONICZNEJ. Opublikowany przez Filip Chajzer na  24 marca 2016 Filip Chajzer nie boi się zadawać trudnych pytań.  

Filip Chajzer w samochodzie
ons.pl
Newsy
Filip Chajzer jedzie do Łodzi! Sprawdza ile prawdy jest w słowach Bogusława Lindy o "mieście meneli"
Filip Chajzer jedzie do Łodzi! Sprawdza ile prawdy jest w słowach Bogusława Lindy o "mieście meneli"

Filip Chajzer jedzie do Łodzi! Dziennikarz postanowił sprawdzić, czy słynne już słowa Bogusława Lindy o "mieście meneli" mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Filip Chajzer opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, na którym widzimy go w samochodzie, a zza jego pleców wystaje papierowa podobizna Bogusława Lindy . Ruszamy wiadomo gdzie. Poproszę instrukcję obsługi miasta Łodzi. Najlepsze i najgorsze miejsca, które powinniśmy odwiedzić i pokazać;) Taki top 5! - napisał dziennikarz, zachęcając swoich fanów do zabawy.   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ruszamy wiadomo gdzie. Poproszę instrukcję obsługi miasta Łodzi. Najlepsze i najgorsze miejsca, które powinniśmy odwiedzić i pokazać;) Taki top 5! Posted by Filip Chajzer on  2 listopada 2015 Przypomnijmy, że Bogusław Linda udzielił niedawno niefortunnej wypowiedzi, w bardzo niewybrednych słowach opisując Łódź. Określenie "miasto meneli" obiło się szerokim echem w mediach oraz samej Łodzi. Pojawiły się liczne komentarze, piętnujące wypowiedź aktora. S am Linda odniósł się do sprawy, tłumacząc, że jego słowa zostały wyrwane z kontekstu. Co Filip Chajzer zastanie w Łodzi? Czekacie na jego materiał w "Dzień dobry TVN"?   Zobacz też: Ile może znieść kobieta? Filip Chajzer próbuje chodzić w szpilkach! ZOBACZCIE   Filip Chajzer jedzie do Łodzi, w poszukiwaniu "miasta meneli"     Bogusław Linda nie przeprosił, lecz wytłumaczył się ze swoich słów      

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner