Świat według Kiepskich: Naprawa Ferdka
TV-Show

Ferdek rzuci alkohol i pójdzie do pracy?! Zobacz, co wydarzy się w najbliższym odcinku "Świata według Kiepskich"

Ferdek rzuci alkohol i pójdzie do pracy?! Zobacz, co w najbliższym odcinku "Świata według Kiepskich"

Premierowy odcinek serialu „Świat według Kiepskich” już w najbliższą sobotę, 23 maja, o godzinie 19:30 na antenie Polsatu. Co się w nim wydarzy? Naprawa Ferdka! Czy rzuci alkohol i pójdzie do pracy? Tego sobie życzy Halinka, ale...

Nie uwierzycie, ale oni naprawdę zagrali w "Świecie według Kiepskich"! Kożuchowska, Wodecki...

"Świat według Kiepskich" - opis nowego odcinka

Oskar (Sebastian Stankiewicz) wsławia się w kamienicy przy ulicy przy Ćwiartki swoimi talentami technicznymi i przy użyciu nauki, niesie mieszkańcom pomoc w wielu codziennych sprawach. Zachwyty nad zdolnościami Oscara nie mają końca. Paździochowa (Renata Pałys) uważa, że narzeczony Mariolki to artysta i naukowiec w jednym. Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) rozgniewana na Ferdka (Andrzej Grabowski) za jego lenistwo, zwierza się Oskarowi, że przydałaby się mężowi gruntowna i całościowa naprawa. Przyszły zięć podejmuje się wyzwania. Podekscytowana Kiepska instaluje w uchu Ferdka czip, aby ułatwić Oscarowi analizę zachowania badanego. Na podstawie szczegółowej obserwacji, Oscar postanawia wytrącić Ferdka z jego codziennych schematów działania i skierować jego uwagę na obiekty, których Kiepski do tej pory unikał. Przynosi to jednak nieoczekiwane skutki…

Zobacz także: Nowy QUIZ! Jak dobrze znasz nowe odcinki "Świata według Kiepskich"? Sprawdź!

Świat według Kiepskich: Naprawa Ferdka

Zobacz także
Wielki quiz ze Świata według Kiepskich

Takiego QUIZU ze "Świata według Kiepskich" jeszcze nie było! Myślisz, że naprawdę znasz ten serial? Sprawdź się

Powrót dzieci do żłobków, przedszkoli i szkół w czasie epidemii koronawirusa. Na jakich zasadach rząd otworzy placówki oświatowe?

 

Wielki quiz ze Świata według Kiepskich
Polsat
Newsy
Takiego QUIZU ze "Świata według Kiepskich" jeszcze nie było! Myślisz, że naprawdę znasz ten serial? Sprawdź się

Jest sobota, a więc przed nami nowy odcinek "Świata według Kiepskich" (Polsat, 19:30), ale również nowy, trudny quiz dla fanów tego kultowego serialu! Pytania tym razem będą naprawdę szczegółowe, więc musisz się skupić!

Czas start!

Zobacz także: Nowy QUIZ! Jak dobrze znasz nowe odcinki "Świata według Kiepskich"? Sprawdź!

Jest sobota, a więc przed nami nowy odcinek "Świata według Kiepskich" (Polsat, 19:30), ale również nowy, trudny quiz dla fanów tego kultowego serialu! Pytania tym razem będą naprawdę szczegółowe, więc musisz się skupić! Czas start! Zobacz także:  Nowy QUIZ! Jak dobrze znasz nowe odcinki "Świata według Kiepskich"? Sprawdź!

Świat według Kiepskich - jak dobrze znasz nowe odcinki?
Seriale
Nowy QUIZ! Jak dobrze znasz nowe odcinki "Świata według Kiepskich"? Sprawdź!

Już wiemy, że polubiliście nasze quizy z serialu "Świat według Kiepskich"! Mamy więc dla Was kolejny, tym razem z najnowszych odcinków serialu (co sobotę, o 19:30 w Polsacie). Jak uważnie śledzicie losy rodziny Kiepskich, Paździochów, Kozłowskich, Boczka czy Badury? Czas start!

Zobacz także: Trudny QUIZ dla wiernych fanów "Świata według Kiepskich"! Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

Już wiemy, że polubiliście nasze quizy z serialu "Świat według Kiepskich"! Mamy więc dla Was kolejny, tym razem z najnowszych odcinków serialu (co sobotę, o 19:30 w Polsacie). Jak uważnie śledzicie losy rodziny Kiepskich, Paździochów, Kozłowskich, Boczka czy Badury? Czas start! Zobacz także:  Trudny QUIZ dla wiernych fanów "Świata według Kiepskich"! Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

Świat według Kiepskich - nowy QUIZ
Seriale
"Świat według Kiepskich" - 21 lat na antenie, 21 pytań! QUIZ dla wiernych fanów!

"Świat według Kiepskich" jest na antenie od 21 lat i wciąż cieszy się wielką popularnością! Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę o godzinie 19:30, a tymczasem dla najwierniejszych fanów mamy wielki QUIZ ze wszystkich odcinków kultowego sitcomu! 

Mamy pomysła! Podejmujesz wyzwanie? Jak nie jak tak... Czas start!

Zobacz także: Trudny QUIZ dla wiernych fanów "Świata według Kiepskich"! Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

"Świat według Kiepskich" jest na antenie od 21 lat i wciąż cieszy się wielką popularnością! Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę o godzinie 19:30, a tymczasem dla najwierniejszych fanów mamy wielki QUIZ ze wszystkich odcinków kultowego sitcomu!  Mamy pomysła! Podejmujesz wyzwanie? Jak nie jak tak... Czas start! Zobacz także:   Trudny QUIZ dla wiernych fanów "Świata według Kiepskich"! Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner