Ewa Mrozowska z Gogglebox pokazała brzuch

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w końcu pokazała brzuszek!

Ewa Mrozowska z Gogglebox pokazała brzuch

Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już wkrótce zostanie mamą! Gwiazda stacji TTV jakiś czas temu zdradziła, że czeka na synka, któremu da na imię Leon. Ewa często pokazuje w sieci swoje zdjęcia, ale fani zawsze dziwią się, że nie widać u niej ciążowych krągłości. Teraz jest zupełnie inaczej!

Ewa Mrozowska pokazała brzuszek!

Już 2 września w TTV rusza 11. edycja hitowego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Z tej okazji Ewa spotkała się z Sylwią Bombą, żeby zareklamować show. Przy okazji Mrozowska pokazała malutki brzuszek - w obcisłej szarej sukience w końcu go widać! 

Czas start .... sezon XI 🍿 Premiera 2 września 🤪🍼☕️ chce Wam się jeszcze Nas oglądać ????? 

Ewa Mrozowska z Gogglebox pokazała brzuch

Poród za niespełna cztery miesiące, więc brzuszek Ewy i tak jest maleńki. Mrozowska zapewnia jednak, że dziecko rozwija się prawidłowo, a ona sama przytyła już 7 kilogramów:

Gdzie Leon ? 😂👶🏼🦋🦋🦋 odrazu wyprzedzę pytania ,niunio ma się dobrze jest dużym zdrowym chłopcem a mama waży +7kg 🤪🤰 miłego dnia  - pisała jakiś czas temu. 

Ewa przy okazji pokazała również zdjęcie ze ślubu przyjaciółki, na którym była druhną. Na tę okazję wybrała piękną, długą suknię w różu. 

 

Czekacie na nowy sezon "Gogglebox. Przed telewizorami"?

Ewa Mrozowska z Gogglebox w białej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05