Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram

Ela ma żal do produkcji "Rolnika"? "Wiele nas tam zeszpecili i dodali kilogramów". Mamy komentarz produkcji!

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5" nie jest chyba zadowolona ze swojego udziału w show. Po obejrzeniu powtórek, które TVP emitowała od początku wakacji kobieta uznała, że wyglądała tam niekorzystnie. Ela zasugerowała nawet na Instagramie, że produkcja być może specjalnie chciała ich oszpecić. Jaka jest prawda? Spytaliśmy o to osobę związaną z programem "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jak skomentowała zarzuty Elżbiety!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 5" ma żal do produkcji?

Ela wzięła udział w 5. edycji show TVP1, ponieważ w oko wpadł jej stateczny Jan. Kobieta postanowiła napisać do niego list. Jan zainteresował się jej kandydaturą i zaprosił ją do swojego gospodarstwa wraz z dwoma innymi kobietami. Ostatecznie rolnik zdecydował się na związek z Małgosią. Z kolei Ela i Maria same podjęły decyzję, że chcą opuścić jego gospodarstwo jeszcze przed finałem. 

Zobacz także: Ale emocje! Wszystko co musisz wiedzieć o zaskakujących zwrotach akcji w finale 5. sezonu "Rolnik szuka żony"!

Niedawno TVP emitowała powtórki odcinków z 5. serii. Elżbieta obejrzała je i doszła do zaskakujących wniosków. Okazuje się, że kobiecie nie podobał się sposób, w jaki pokazano ją w show. Chodzi jej głównie o wygląd. Elżbieta postanowiła opublikować na Instagramie porównanie jej zdjęcia z programu oraz tego zrobionego po zakończeniu show. Gdy internauci zaczęli dopytywać, skąd taka różnica, Ela zdecydowała się wyznać, co o tym wszystkim sądzi. 

Żebyś ty zobaczyła moją reakcję, jak pierwszy raz zobaczyłam się w programie. wszyscy znajomi wydzwaniali z pytaniem, że miałam być w tym programie, a mnie nie widzą więc wytłumaczyłam, że jednak jestem tylko trochę bardzo przefiltrowana przez kamerę. nie obejrzałam wielu odcinków. wiele nas tam zeszpecili i dodali kilogramów jeśli mieli na celu nas ośmieszyć to 🙅 udało mi się nie miałam ani jednego hejtu - napisała Elżbieta. 

Czy to możliwe, że produkcja specjalnie "oszpecała" uczestników?

Wszyscy nasi uczestnicy pokazywani są w programie tacy, jacy są - bez edycji, przeróbek i upiększeń. Nie narzucamy naszym uczestnikom tego, jak się mają ubierać, czesać czy malować - zapewnia nas osoba związana z produkcją.

Czy Ela ma rację zarzucając ekipie "Rolnika" takie działania? Jak oceniacie tę sytuację?

Elżbieta w programie "Rolnik szuka żony" nie miała zbyt wiele szczęścia. Niestety, nie udało jej się zdobyć serca Jana

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08