Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Pierwszy odcinek TTBZ bez Pawła Królikowskiego
TV-Show

Dziś pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez Pawła Królikowskiego. Jak zostanie uczczony?

Twoja twarz brzmi znajomo - kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Kim jest Adam Strycharczuk?

Już dziś rozpocznie się 13. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W roli jurora nie zobaczymy jednak Pawła Królikowskiego, który z show Polsatu był związany od samego początku. Aktor zmarł 27 lutego po ciężkiej chorobie. Jednak już kilka tygodni temu okazało się, że aktora, ze względu na jego chorobę, zastąpi Adam Strycharczuk, zwycięzca poprzedniej edycji.

Adam Strycharczuk zastąpił Pawła Królikowskiego w TTBZ: "Z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował"

TTBZ bez Pawła Królikowskiego

Produkcja pierwszy odcinek show nagrała już dawno temu, ale jak udało nam się dowiedzieć, będzie on przemontowany tak, żeby uczcić pamięć Pawła Królikowskiego. Szykują się więc naprawdę wzruszające chwile i emocje. 

A co o roli jurora mówił sam Adam Strycharczuk? Kilka tygodni temu, jeszcze przed śmiercią Pawła Królikowskiego, kiedy okazało się, że ma go zastąpić, youtuber powiedział:

Gdy dostałem propozycję wzięcia udziału w programie jako juror, wiedziałem już o problemach zdrowotnych Pawła. Zacząłem myśleć o tym, czy widzowie dobrze mnie odbiorą. Czy nie zaczną mówić, że wcisnąłem się na miejsce Pawła. Doszedłem do wniosku, że z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował i spróbował nowego doświadczenia. Z tą pozytywną myślą przystąpiłem do realizacji zadania - powiedział w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria. 

A kogo zobaczymy w 13. edycji show? O zwycięstwo powalczą: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamil Boruta, Czadoman, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz, Maurycy Popiel. W jury, poza Adamem, Kasia Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Kacper Kuszewski. 

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. 

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
East News

W show zastąpi go Adam Strycharczuk.

Paweł Królikowski, Adam Strycharczuk na planie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo
East News

 

East News
Newsy
"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor
"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor

Paweł Królikowski był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" przez 12 edycji. Aktor w roli jurora tego show zyskał ogromną sympatię widzów, a uczestnicy programu zawsze mogli liczyć na merytoryczne i sprawiedliwe oceny. Pozostali jurorzy oraz prowadzący "Twoja twarz..." byli bardzo zżyci ze zmarłym artystą. Dzisiaj we wzruszających słowach opowiadają o tym, jak wspaniałym człowiekiem był Paweł Królikowski. Zobacz także:  Paweł Królikowski był osobą głęboko wierzącą, tak mówił o Bogu… Podczas prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat mieliśmy okazję porozmawiać z Maciejem Dowborem , który jest prowadzącym  "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku. Dziennikarz opowiedział nam, że zapamięta Pawła Królikowskiego jako człowieka, który bardzo kibicował nie tylko uczestnikom programu, ale także wszystkim ludziom, którzy wchodzili do branży artystycznej. Prezenter wyjawił nam również jak teraz będzie wyglądał program "Twoja twarz brzmi znajomo", bez wspaniałego jurora.  Zobaczcie w jak pięknych słowach Maciej Dowbor wspomina Pawła Królikowskiego. 

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Gwiazdy 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat
TV-Show
Kto wystąpi w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobacz wszystkie gwiazdy!
Zobacz wszystkie gwiazdy 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Przed nami kolejna, 13. już edycja popularnego show Polsatu! "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" pojawi się w wiosennej ramówce stacji od marca. Osiem zupełnie nowych gwiazd spróbuje swoich sił i wcieli się w największe osobistości polskiej i światowej muzyki. Kto tym razem wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner