Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia
TV-Show

Choroba w domu Jakuba z "Rolnik szuka żony"? Mamy oświadczenie: "Nie wiem, kto wymyślił taką plotkę!"

Jakub z "Rolnik szuka żony" oświadczył, że plotki o ASF w jego gospodarstwie to nieprawda. "Nie dotknął mnie żaden dramat, prosięta i ich matki mają się doskonale".

Jakub to jeden z ulubionych bohaterów 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna podbił serca widzów swoją naturalnością oraz szczerością. Co więcej, szczęście się do niego uśmiechnęło. Jakub znalazł bowiem miłość! Piękna Ania, która zgłosiła się do programu, niemal od razu podbiła jego serce.

Ostatnio w "Rewii" ukazał się wywiad, którego miał udzielić Jakub. Jakub zdecydował się odpowiedzieć na nieprawdziwe informacje w nim zawarte i wszystko zdementował. O co chodzi?

Tuż po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" para zdecydowała, że zamieszka razem. Jednak Jakub wciąż dzieli życie między swoim gospodarstwem a mieszkaniem Ani, które znajduje się w Poznaniu. "Rewia" poinformowała, że para myślała o budowie domu, jednak ich plany pokrzyżowała choroba ASF w gospodarstwie Jakuba. Okazuje się, że to wszystko nieprawda. Tak Jakub zdementował te doniesienia:

Szanowni Państwo. W związku z sensacyjnymi i nieprawdziwymi doniesieniami prasowymi na temat ASF w moim gospodarstwie pragnę oświadczyć, że nie dotknął mnie żaden dramat, prosięta i ich matki mają się doskonale, a moja hodowla zarodowa stawiana jest za wzór w całym województwie wielkopolskim. Nie wiem, kto wymyślił taką plotkę! Zwykły amator szynki albo dziennikarz nawet nie zdaje sobie sprawy, z tego jak taka informacja może sparaliżować pracę rolników i setek ludzi, którzy ciężko pracują w gospodarstwach. Jakub Napierała z Rolnik szuka żony 6 - czytamy w oświadczeniu.

Mamy nadzieję, że te nieprawdziwe informacje nie wpłyną na działalność Jakuba.

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" poznali się w programie.

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Głośne rozstania w programie "Rolnik szuka żony"
Facebook
TV-Show
Pamiętacie wszystkie rozstania w "Rolnik szuka żony"? O niektórych z nich było naprawdę głośno...
Pamiętacie wszystkie rozstania w "Rolnik szuka żony"? O niektórych z nich było naprawdę głośno...

"Rolnik szuka żony" połączył sporo par. Wiele z nich stanęło już nawet na ślubnym kobiercu i doczekało się dzieci, jak choćby Ania i Grzegorz Bardowscy . Niestety, nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Po zakończeniu programu wiele par po prostu przestało istnieć. Niektóre z nich rozpadły się w atmosferze skandalu. Pamiętacie wszystkie głośne zerwania wśród uczestników programu "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, czyja miłość zakończyła się na zawsze!  Ostatnio wiele mówiło się o rozstaniu Agaty i Łukasza z 5. edycji   Modna odzież dla kobiet w każdym wieku? Sprawdź rabaty na stronie ORSAY kupony rabatowe .   Zobacz także:  Dlaczego rozpadł się związek Łukasza i Agaty? Komentuje Marta Manowska!

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował pierwszy wpis po rozstaniu z Anią! Zobaczcie, co napisał! 
Jakub z programu "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią i opublikował nowy wpis na portalu społecznościowym!

Jakub z programu "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią i opublikował nowy wpis na portalu społecznościowym! Co napisał jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych uczestników show TVP? Jakub wystąpił w szóstej odsłonie hitu o poszukujących miłości rolnikach. I chociaż początkowo nie był faworytem widzów, to w ekspresowym tempie skradł ich serca. Z kolei serce rolnika skradła Ania. Jakub nie ukrywał, że to właśnie przy niej czuje się naprawdę szczęśliwy. Rolnik i jego kandydatka postanowili dać sobie szansę i stworzyli związek. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Jakub z "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią Chociaż wszyscy fani "Rolnik szuka żony" czekali na informacje o ślubie Ani i Jakuba, to pod koniec stycznia zamiast o ślubnych planach usłyszeliśmy o ich rozstaniu.  (...) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo ,,rodzina,", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - przyznała Ania.  Rozstanie z Anią skomentował wtedy również sam Jakub. W swoim wpisie na Facebooku przyznał, że nie żałuje nawet chwili spędzonej z byłą partnerką. Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia - pisał kilka miesięcy temu. Od tamtej chwili Jakub nie...

Ania Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Jakub z Rolnik szuka żony skomentował rozstanie z Anią! Co się stało?
Ania i Jakub zakończyli swój związek!

Ania i Jakub zakończyli swój związek! Dlaczego uwielbiana przez widzów para z "Rolnik szuka żony" postanowiła się rozstać? Jest komentarz Jakuba! Oświadczenie Ani, która w minioną sobotę poinformowała, że nie jest już z rolnikiem zaskoczyło wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony". Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu show TVP okazało się, że Ania i Jakub już nie są razem.  (...) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły- przyznała Ania.  Informacje o rozstaniu potwierdził również Jakub z "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co napisał o Ani! Jakub komentuje rozstanie z Anią Ania i Jakub tworzyli jedną z najpopularniejszych par, które poznały się na planie "Rolnik szuka żony". Rolnik w programie TVP nie ukrywał, że Ania to ta jedyna z którą chce być. Już po finale show Jakub zdradził, że mieszka zamieszkał z Anią i mają wspólne plany na przyszłość. Niestety, chociaż wszyscy czekali na wiadomość o ich ślubie, okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Jak komentuje to Jakub? Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba- czytamy na profilu Jakuba na Instagramie. Jesteście zaskoczeni decyzją Ani i Jakuba? Mamy nadzieję, że wkrótce odnajdą...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner