Sara z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram

Sara wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", ponieważ miała nadzieję, że znajdzie w nim miłość. W oko wpadł jej sympatyczny Karol, miłośników kwiatów. Początkowo wydawało się, że ta piękna blondynka również skradła serce rolnika. Ostatecznie jednak Karol nie zdecydował się kontynuować z nią znajomości.

Jak potoczyło się życie Sary po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony"? Czy znalazła w końcu miłość? Zobaczcie, co zdradziła w rozmowie z Party.pl!

1/4
Sara z "Rolnik szuka żony" w beżowej sukience
Instagram

Co słychać u Sary z "Rolnik szuka żony 4"?

Sara w programie dała się poznać jako wesoła i rezolutna dziewczyna. Dobrze radziła sobie w gospodarstwie, co nie umknęło uwadze Karola. A jak ona wspomina swój udział w show TVP1?

Przygodę z "Rolnikiem" wspominam miło, jednak nie zgłosiłabym się ponownie do programu. Plusem jest to, że poznałam wielu cudownych ludzi i te znajomości są ze mną do dnia dzisiejszego. Nabrałam większego dystansu do siebie oraz przestałam przejmować się opinią innych - zdradza Sara w rozmowie z Party.pl.

Z kim udało jej się zaprzyjaźnić? Zobaczcie poniżej!

2/4
Sara i Emilia z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram

Sara nawiązała bliską przyjaźń z Emilią, która również wzięła udział w 4. edycji "Rolnika". Jednak ona starała się o względy Piotra. Rolnik podziękował jej bardzo szybko za wspólną zabawę. Według Piotra Emilia przyszła bowiem do programu, aby się wylansować. 

A jak układają się relacje Sary z Karolem? Czy nadal ma z nim kontakt? Zobaczcie, co nam zdradziła! 

3/4
Sara i Karol na planie 4. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Jak już wspomnieliśmy, początkowo wydawało się, że Sara i Karol stworzą zgraną parę. Podczas ich randki nie brakowało namiętnych pocałunków. Mimo wszystko ostatniego dnia w domu Karola zdarzyło się coś, co przekreśliło rolnika w oczach Sary. Gdy dziewczyna spadła ze schodów i musiała jechać do szpitala, chłopak nie zainteresował się tym i poszedł spać. To sprawiło, że Sara nie chciała już kontynuować tej znajomości. On również stracił nią zainteresowanie. 

Czy mimo wszystko utrzymują jakiś kontakt?

Dla mnie ta znajomość skończyła się wraz z nagraniem odcinka finałowego. Nie było i nie ma sensu jej kontynuować. Aczkolwiek życzę Karolowi dużo szczęścia, bo na pewno na to zasługuje - zapewnia Sara. 

A jak wygląda jej życie uczuciowe? Czy po programie znalazła swoją drugą połówkę? Zobaczcie poniżej!

4/4
Sara z programu "Rolnik szuka żony 4"
Instagram

Nie da się ukryć, że Sara to piękna kobieta, która może się podobać wielu mężczyznom. Czy któremuś z nich udało się skraść jej serce?

Jeżeli chodzi o strefę uczuć, to wolę, aby to zostało moja słodką tajemnicą. Nauczona doświadczeniami wiem, że najpiękniejsze rzeczy rodzą się z dala od ludzkiego wzroku - odpowiedziała enigmatycznie Sara.

Życzymy, aby znalazła swoje szczęście!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony