Krzysiek, Felek i Marian z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który cieszy się ogromną sympatią widzów. Fani show TTV co poniedziałek włączają swoje odbiorniki, aby wraz z ulubionymi komentatorami oglądać seriale, talent showy i inne znane formaty. Do stałych uczestników "Goggleboxa" dołączyli jakiś czas temu trzej przyjaciele: Krzysiek, "Marian" i "Felek". Panowie bawią widzów do łez swoimi trafnymi uwagami i abstrakcyjnymi żartami.

Z kolei żeńska część widowni stale zastanawia się, czy Krzysiek, "Marian" i "Felek" znaleźli już swoje drugie połówki... Postanowiliśmy to dla was sprawdzić. Więcej dowiecie się z naszej galerii! 

1/3

Czy Krzysiek z "Gogglebox" ma dziewczynę?

Krzyśka można nazwać przywódcą całej ekipy. To on najczęściej robi sobie żarty ze swoich kolegów. Jaki jest prywatnie? Czy jego serce jest już zajęte? Okazuje się, że tak! Krzysiek związany jest bowiem z piękną dziennikarką o imieniu Agnieszka. Oboje chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Ich wspólną pasją są między innymi podróże oraz sport. Wyglądają na naprawdę dobraną parę!

2/3

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanek sympatycznego "Mariana" z "Gogglebox". Jego serce również jest zajęte! Chłopak spotyka się bowiem z uroczą Julią. Wystarczy prześledzić ich instagramowe profile, aby stwierdzić, że są ze sobą bardzo szczęśliwi! 

3/3

Czy "Felek" z "Gogglebox" również nie jest już singlem?! Tu sprawa nie jest tak oczywista. Co prawda chłopak wstawił ostatnio na Instagramie zdjęcie z tajemniczą Eweliną, jednak w komentarzach zapewniał, że jest to jedynie jego dobra koleżanka. Jaka jest prawda? Z pewnością przekonamy się o tym za jakiś czas :)

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem