Jury w 4. odcinku "Dance, dance, dance"
East News

Już dziś - w sobotę, o godzinie 20:05 Telewizyjna Dwójka wyemituje półfinał "Dance, dance, dance"! W najnowszej odsłonie tanecznego show o wejście do wielkiego finalu będą walczyć trzy pary: Kasia Dziurska i Emil Gankowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz Wkitoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Który duet zachwyci jury i przejdzie do kolejnego odcinka programu? Tego dowiemy się już wieczorem. Teraz zobaczcie zdjęcia z półfinału "Dance, dance, dance"! Co tym razem zatańczą gwiazdy? My już wiemy! Okazuje się, że najnowsza odsłona tanecznego show będzie wyjątkowo gorąca...

Zobaczcie, jak w półfinale będą prezentować się Kasia Dziurska, Patricia Kazadi i Wiktoria Gąsiewska! Panie wyglądają bardzo seksownie! 

1/4
Wiktoria Gąsiewska w półfinale programu "Dance, dance, dance"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Okazuje się, że półfinale "Dance, dance, dance"  Wiktoria Gąsiewska  zatańczy choreografię z teledysku do piosenki "Buttons" formacji The Pussycat Dolls. Młoda gwiazda wygląda obłędnie, ale czy zachwyci jury swoim występem? Trzymamy kciuki! 

2/4
Patricia Kazadi w półfinale programu "Dance, dance, dance"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Patricia Kazadi w odważnej stylizacji zatańczy choreografię z utworu Lady Gagi "Telephone". Coś czujemy, że Patricia da czadu na scenie! 

3/4
Kasia Dziurska w półfinale programu "Dance, dance, dance"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Poznajecie czerwoną stylizację Kasi Dziurskiej? Właśnie w takim kostiumie występowała kiedyś... Britney Spears! Kasia Dziurska zatańczy choreografię z teledysku do utworu "Oops!... I Did It Again". Trenerka znów zachwyci swoim występem? Trzymamy kciuki, żeby odniosła sukces! 

4/4
Kasia Dziurska, Wiktoria Gąsiewska i Patricia Kazadi w półfinale programu "Dance, dance, dance"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Fanom programu przypominamy, że półfinał "Dance, dance, dance" zostanie wymietowany już dziś, w sobotę, 13 kwietnia. Wielki finał będziemy mogli zobaczyć w niedzielę Wielkanocną - czyli 21 kwietnia o godzinie 20:55! 

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance