Kocham Cię Polsko Kocham Cię Polsko Kocham Cię Polsko Katarzyna Cichopek, Kocham Cię Polsko Weronika Rosati, Kocham Cię Polsko
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica
Co się działo w show? Relacja!
1/10
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

Za nami kolejny odcinek programu "Kocham Cie Polsko"! Kto był gościem w drużynach Tomasza Kammela i Maćka Musiała? Tym razem stanęli naprzeciw siebie przystojni piłkarze i piękne aktorki, a widzowie zobaczyli prawdziwą wojnę płci. O spokój na planie dbała prowadząca Barbara Kardej-Szatan.

Maciej Musiał u swojego boku miał najlepszych polskich piłkarzy – Tomasza Hajto, Tomasza Iwana i Piotra Świerczewskiego. Tomasz Kammel w drużynie miał takie piękności jak Jolanta Fraszyńska, Weronika Rosati i Kasia Cichopek.

Kto wygrał? Oczywiście piękna drużyna Tomasza...

 

A co się działo w odcinku? Zobacz naszą fotorelację!

2/10
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

Kasię Cichopek wszyscy znają głównie z roli Kingi Zduńskiej, w którą wciela się już od przeszło 16 lat. W roli aktorki i sexy-mamy sprawdza się doskonale. W Kocham Cię, Polsko musiała się wykazać swoimi umiejętnościami plastycznymi.

3/10
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

W ostatnim odcinku Kocham Cię, Polsko dyrektor reprezentacji Polski ds. organizacyjnych – Tomasz Iwan zdradził kilka tajemnic związanych ze swoim dzieciństwem. Jak się okazało, były reprezentant Polski ma aż dwóch braci, jednak relacje między nimi nie zawsze były dobre. Jak byli młodsi, bardzo często się kłócili, bili i ostro rywalizowali. Ale, jak przyznaje piłkarz, to było dla niego bardzo motywujące.

4/10
Katarzyna Cichopek, Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

I chociaż Kasi Cichopek narysowanie kota nie sprawiło żadnych kłopotów, to hasło "hydrozagadka" było zbyt trudne. Jej koleżanka z drużyny – Jolanta Fraszyńska – myślała, że hasło to: "dymiąca się kupa". Może lepiej jej pójdzie w śpiewaniu i układaniu słów z zawiązanymi oczami.

5/10
Weronika Rosati, Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

Weronika Rosati, biorąc udział w programie Kocham Cię Polsko, odkryła przed widzami wiele swoich tajemnic. Przyznała się do tego, że kiedyś słuchała zespołu Just Five i że najchętniej wciela się w polskie role dramatyczne. Tajemnice zdradzała także po wyjściu ze studia – to właśnie wtedy zrobiono jej zdjęcia z nowym partnerem.

6/10
Jolanta Fraszyńska, Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

Aż 59% Polaków nie inwestuje na lokatach, w nieruchomości ani nie trzyma pieniędzy w banku. Ponad połowa z nas swoje oszczędności przechowuje w tzw. skarpecie. Co ciekawe, w Polsce mieszka 39 mln osób, ale na cały świecie mieszka kolejne 20 mln Polaków, z czego aż 1 mln 20 tys. w Kanadzie.

7/10
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

W Kocham Cię, Polsko osoby znane mierzą się z nietypowymi dla nich konkurencjami. I tak wszyscy muszą rysować, śpiewać, czytać, odgadywać utwory literackie. Piłkarze zaskakująco dobrze poradzili sobie z czytaniem, o wiele gorzej poszło aktorkom z układaniem słów. Pobiły rekord – udało im się ułożyć tylko jedno hasło!

8/10
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica

Według badań, mężczyźni w Polsce bardzo często kupują kobietom na przeprosiny... samochody! Okazuje się też, że to jeden z tych przedmiotów, które najczęściej gubimy. Oprócz samochodu Polakom zdarza się także zapomnieć gdzie zostawili portfel, kalendarz, telefon, parasol czy biżuterię. Natomiast Maciej Musiał najczęściej gubi… godność.

9/10
Kocham Cię Polsko, Maciej Musiał
fot. A. Ożga-Woźnica

Po tym jak Weronika Rosati opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Maćkiem Musiałem wiele osób myślało, że to oficjalne rozpoczęcie nowego romansu w show-biznesie. Tym bardziej, że wszyscy wiedzą, iż młody aktor ma słabość do trochę starszych koleżanek. Jednak Weronika postawiła na zamożnego ortopedę. A z kim na randkę chciałyby iść Polki? Z Adamczykiem, Zakościelnym, Wesołowskim, Bobkiem i oczywiście… Maćkiem Musiałem.

10/10
Kocham Cię Polsko
fot. A. Ożga-Woźnica