Kamil Lemieszewski z Big Brothera

"Big Brother": Kontrowersje po wygranej Kamila! "Wielka ustawka" - piszą fani

Kamil Lemieszewski z Big Brothera

Za nami finał drugiej edycji "Big Brothera"! Wielkim zwycięzcą został 36-letni Kamil Lemieszewski, który od samego początku budził skrajne emocje, zarówno wśród pozostałych uczestników, jak i widzów. Ostatecznie Ci drudzy zadecydowali, że to właśnie on zgarnie główne nagrody w programie - 100 tysięcy złotych oraz samochód. Jednak wyniki mocno podzieliły internautów. 

Kontrowersje po finale "Big Brother 2"

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni piszą wprost, że to ustawka, ponieważ nie było wielkiego entuzjazmu wśród publiczności. Inni twierdzą, że Kamil od samego początku "miał plecy"

Żeby wygrać taki program to trzeba mieć szerokie plecy , od samego początku był faworytem producentów . To poprostu było ustalone kto ma wygrać.

Wielkie brawa mówi Gabi. Nikt nie klaszcze. Zero radosci... Wielka ustawka. Każda nominacja była wspomagana przez WB ... Masakra

To już jest kpina!!!! Totalna reżyserka. Wstyd !!!! Dawniej jak byly edycję to każdy uczciwie walczył o głosy a teraz to masakra. Od początku jak go widziałem to mialem go dosyć. Niech te pieniadze przeznaczy sobie na nowy mozg hahahaha ~!!!!!!!! - piszą internauci. 

Inni bronią Kamil i bardzo cieszą się z jego wygranej!

Zasłużona wygrana, brawo Kamil

Kamil brawo wygrałeś i utarłeś nosa pozostałym uczestnikom i miny bezcenne warto było czekać na ten moment 3 miesiące

O to chodzi w takich programach - o wywoływanie emocji 🤘😎 Kamil był w tym perfekcyjny. Ja cieszę się bardzo że wygrał najbardziej barwny uczestnik - piszą inni.

Kim jest Kamil Lemieszewski? 

Kamil ma 36 lat i mieszka w Londynie. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik. Ma spore doświadczenie aktorskie. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach - np. „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny – historie”. Jest zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. W programie często chodził w stringach, łamał sporo zasad, był nominowany osiem razy do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zakochał się, z wzajemnością, w uczestniczce Ewie, której wyznał miłość w finale. Zdobył ogromną popularność w sieci - jego konto na Instagramie obserwuje ponad 85 tysięcy fanów! Trzymaliście za niego kciuki?

A Wy co sądzicie o wygranej Kamila?

Kamil wygrał Big Brother 2

Big Brother 2 - kto wygrał?

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08