Anna Lewandowska w zielonej sukni

Anna Lewandowska kiedyś nie umiała gotować! Co teraz najchętniej przyrządza w swojej kuchni?

Anna Lewandowska w zielonej sukni

Anna Lewandowska nie umiała kiedyś gotować! Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek już we wtorek wieczorem będzie gościem specjalnym popularnego programu kulinarnego "Hell's Kitchen". Gwiazda będzie oceniała dania uczestników i z pewnością zwróci uwagę na to, z jakich składników je przyrządzili. Obecnie Ania Lewandowska pokazuje jak zdrowo gotować i na swoim blogu dzieli się licznymi przepisami. Kiedyś jednak było zupełnie inaczej:

Jeszcze kilka lat temu, kiedy mieszkałam w Poznaniu, w ogóle nie potrafiłam gotować. Zrobienie zupy pomidorowej było magią. Teraz oczywiście to wygląda zupełnie inaczej i jestem chodzącym dowodem na to, że „dla chcącego nic trudnego” i każdy może się nauczyć gotować, w każdym wieku - wyznała.

Kilka miesięcy temu trenerka opowiedziała też w jednym z wywiadów o pierwszym obiedzie, jaki przygotowała dla Roberta Lewandowskiego. Przyznała wówczas, że kupiła go w pobliskim barze, bo nie za bardzo potrafiła coś przyrządzić. Dzisiaj Ania Lewandowska nie wyobraża sobie życia bez gotowania. Co najchętniej trenerka przyrządza w swojej kuchni?

Robię potrawy bardzo proste. Staram się, aby składniki pochodziły z Polski, a jeśli dodaję coś egzotycznego, to są to rzeczy niedrogie, dostępne w większości polskich sklepów.

Gwiazda podkreśla jednak, że zdarzają jej się czasem kulinarne wpadki:

Ależ oczywiście, że się zdarzają. Czasem to, co miało wylądować na moim blogu, lądowało w koszu na śmieci – przyznała z uśmiechem Ania Lewandowska na planie kulinarnego show Polsatu.

Podejrzewalibyście ją o to?

 

Zobacz: Anna Lewandowska w stylizacji za ponad 100 tys. zł! Buty, torebka? Nie, to zegarek kosztował najwięcej!​

 

Anna Lewandowska kiedyś nie umiała gotować

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen

 

We wtorek gwiazda będzie gościem specjalnym w "Hell's Kitchen"

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05