Gwiazdami kolejnego odcinka programu TVN - "Starsza pani musi fiknąć" są Anna Dereszowska (wiek: 38) i jej tata, Krzysztof Dereszowski. Tylko u nas wyjątkowy, niepublikowany fragment show w którym ojciec aktorki, z zawodu ginekolog, opowiada o narodzinach Ani! To naprawdę wzruszająca historia. Czekacie na ich przygody w programie? My bardzo! Przy okazji poznajcie rodzinę Dereszowskiej! 

Anna Dereszowska - kim była jej mama?

Ania w show wystąpiła z tatą. Jej mama, Dagmara, zmarła na raka, kiedy aktorka miała zaledwie 9 lat:

Moja mama zmarła na nowotwór jajnika, gdy miała dziewięć lat - powiedziała aktorka w rozmowie z "Party".

Więcej zdradziła w "Urodzie Życia". Wraz ze starszym bratem bardzo przeżyli jej odejście:

Pamiętam, że miałam takie poczucie, iż Andrzej, mój brat, był bardziej związany z mamą niż ja. On był synkiem mamusi, ja byłam córeczką tatusia. Wydawało mi się, że on przeżył bardziej śmierć mamy. Ale prawda jest taka, że oboje przeżyliśmy jej odejście bardzo, bardzo mocno, ale każde z nas inaczej. To zrozumiałam dopiero później - powiedziała gwiazda. 

Partner Anny Dereszowskiej

Aktualnie aktorka związana jest z fotografem, Danielem Duniakiem, z którym ma synka, Maksa (4 lata).  Jest od niego młodsza o cztery lata. Wcześniej była z aktorem Piotrem Grabowskim (doczekali się córeczki, Leny, która przyszła na świat w 2008 roku). Gwiazda nie zdradza zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, ale od czasu do czasu pojawia się z Danielem na oficjalnych imprezach. W programie "Demakijaż" wyznała, dlaczego związała się z Duniakiem:

Trafiłam na takiego dziada, mówię o Danielu. Myślałam sobie: młodszy ode mnie, ułożę go sobie, a to jest takie uparte coś, ścieramy się totalnie, oboje jesteśmy Koziorożcami.

Nie są małżeństwem, choć co jakiś czas pojawiają się informacje o ich ślubie. Dlaczego Anna Dereszowska nie chce zostać żoną?

W tej kwestii nic się w najbliższym czasie nie zmieni. Nie wiem, skąd plotki o moim zamążpójściu. Mam przy boku kochającego mężczyznę. Stanowimy szczęśliwy związek partnerski - ucięła krótko. 

Anna Dereszowska w żółtej sukience i jej partner, Daniel Duniak
EastNews

Anna Dereszowska w czarnej sukience i Daniel Duniak w szarej marynarce
EastNews

Anna Dereszowska - dzieci

Ania Dereszowska jest mamą Lenki i Maksa. Bardzo dba o ich prywatność, zwłaszcza w sieci!

Zobacz także: Dereszowska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej rodziny! Pomogła jej... Anna Przybylska!

Martwię się, bo mam takie doświadczenia życiowe, że mamę straciłam bardzo wcześnie i chciałabym dać im (dzieciom - red.) wszystko, żeby ich poustawiać, żeby oni byli zaopatrzeni we wszystko czego potrzebują, emocjonalnie i pod każdym innym względem, co jest niemożliwe, bo nie jestem im w stanie tego dać - powiedziała w programie "Demakijaż". 

 

 

Czekacie na odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Anną Dereszowską i jej tatą?

Anna Dereszowska z ojcem
x-news

Dla wszystkich fanów aktorki przypominamy również jej świetny występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym wcieliła się m.in. w Korę!

 

Więcej na temat Anna Dereszowska