Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazuje w mediach społecznościowych dużą część swojego życia na wsi, chętnie chwali się stylizacjami, prezentuje kolejne etapy budowy domu marzeń, a także dzieli się szczegółami z życia rodzinnego. Tak było tym razem, tyle, że relacja Anny Bardowskiej była dosyć niepokojąca! Rolniczka wyznała na Instastory, że razem z Grzegorzem Bardowskim jadą z dziećmi do szpitala. Co się stało? Anna Bardowska zapowiada "ciężki dzień"!

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" podzieliła się z Internautami niepokojącą relacją z drogi do szpitala!

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Rolnik szybko odesłał pozostale kandydatki i chciał spędzić czas tylko z uroczą brunetką, która zawróciła mu w głowie. Ślub pary był wielkim wydarzeniem dla fanów programu i udowodnił, że w programie telewizyjnym też można znaleźć drugą połówkę. Dziś Anna i Grzegorz są rodzicami dwójki dzieci: Liwii i Jasia, którzy są oczkiem w głowie swoich rodziców.

Teraz Anna Bardowska przekazała swoim obserwatorom zaskakującą informację i przyznała, że była zmuszona zabrać dzieci do szpitala na badania. Rolniczka ma nadzieję, że nie będzie musiała zostać w placówce na dłuższy pobyt, ale obawia się tego w przypadku syna:

Dzisiaj będzie ciężki dzień. Słuchajcie, jedziemy do szpitala z dwójką dzieci na badania, mamy skierowanie. Plan jest taki, że być może ja z Jankiem zostanę dłużej, chociaż szczerze – liczę, że wszystko się uda zrobić dzisiaj i nie zostaniemy tam na noc.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Magda pokazała nowe zdjęcie syna!

Zobacz także

Anna Bardowska zapowiada ciężki dzień. Pobyt w szpitalu z dwójką małych dzieci z pewnością nie należy do najłatwiejszych...

Instagram / @ania.bardowska

Anna Bardowska niedawno wróciła razem z rodziną z wakacji nad polskim morzem. Rolniczka w mediach społecznościowych poruszyła temat odpoczynku z dwójką małych dzieci.

Instagram @ania.bardowska

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" ostatnio zaprezentowała się w nieco odmienionej wersji, a jej fanki zachwycił kolor włosów rolniczki.

Instagram / ania.bardowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama