Anna Bardowska z synem
Instagram

Ania Bardowska pokazała wyprawkę dla córeczki. W przygotowaniach dzielnie pomaga jej syn

Anna Bardowska z synem
Instagram

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych par w historii programu "Rolnik szuka żony". Oboje wystąpili w drugiej edycji show TVP 1. Niemal od razu narodziło się między nimi uczucie. Gdy Grzegorz zobaczył zdjęcie Ani, uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Niedługo po zakończeniu programu Grzesiek poprosił swoją ukochaną o rękę. Para wzięła ślub i doczekała się syna, Jana. Już niedługo na świecie pojawi się córeczka Bardowskich. Cała rodzina pilnie szykuje się do tej chwili. Zobaczcie, jaką wyprawkę przygotowali dla swojej córki.

Anna Bardowska pokazała wyprawkę dla córki

Anna Bardowska jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Na jej Instagramie pojawił się pełen emocji wpis. Mimo wszystko żona rolnika nie od razu zdradziła, jakiej płci będzie jej pociecha. Zrobiła to dopiero kilka tygodni później. Okazuje się, że tym razem Bardowscy przywitają na świecie dziewczynkę. Jasiek nie może się doczekać, aż będzie mógł uściskać swoją upragnioną siostrzyczkę.

Chłopiec dzielnie pomaga mamie w przygotowaniach do porodu. Anna Bardowska opublikowała zdjęcie, na którym widać, z jakim zaangażowaniem wspiera ją w kompletowaniu wyprawki. 

Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry😍. Ogląda, dopytuje. Staram się aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać - napisała Anna Bardowska. 

Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło według planu!

Jaś jest bardzo zaangażowany w przygotowania do przyjścia na świat jego siostrzyczki. Z pewnością będzie świetnym starszym bratem!

Anna Bardowska wraz z synem przygotowuje wyprawkę dla córki
Instagram

Anna i Grzegorz są bardzo szczęśliwi. Zawsze marzyli o dużej rodzinie. Myślicie, że z czasem postarają się o trzecie dziecko?

Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23