Ola Hamkało w różowej bluzce

Kuba Wojewódzki zdradził imię i płeć dziecka Oli Hamkało! Jak aktorka nazwie pociechę?

Ola Hamkało w różowej bluzce

Aleksandra Hamkało urodzi dziewczynkę! Aktorka będzie gościem we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego, a showman przy okazji nagrania odcinka, zdradził tajemnicę gwiazdy. Jak? Od dwóch dni w telewizji leci zwiastun show Kuby Wojewódzkiego, w którym wyjawił, że Aleksandra Hamkało urodzi córeczkę. Poza tym najprawdopodobniej aktorka nazwie ją Jagna. Aktorka nie zaprzeczyła tym informacjom tylko wymownie się uśmiechnęła. Obok niej na kanapie zasiądzie Karol Strasburger, który z pewnością uraczy widzów swoimi żartami.

 

Ola Hamkało urodzi dziewczynkę!

Wieść o tym, że Ola Hamkało jest w ciąży wyszła na jaw kilka miesięcy temu. Gwiazda wcale nie kryje się z tym faktem i chętnie pojawia się publicznie, podkreślając ciążowe krągłości. Aktorka znana z "Na dobre i na złe" jest przeszczęśliwa i nieustannie podkreśla, że nie może doczekać się, kiedy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy - Filip Kalinowski. Jak się okazuje Ola Hamkało i jej ukochany powitają na świecie córeczkę, której nadadzą imię Jagna. Czy wybrali ładne imię?

 

Zobacz: Aleksandra Hamkało już tak nie wygląda! Aktorka ścięła włosy! Mamy zdjęcia

 

Ola Hamkało urodzi córeczkę i nazwie ją Jagna

Informacje te zdradził Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na planie Małych Gigantów
East News


Aleksandra Hamkało będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33