Akop Szostak w szarej koszulce Akop Szostak z żoną, Sylwią Szostak Akop Szostak  bez koszulki z żoną, Sylwią Szostak Akop Szostak z psami Akop Szostak z żoną na wakacjach
Kolejna gwiazda w Tańcu z Gwiazdami

Polsat odsłania kolejne karty najnowszej, 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"! Na Facebooku show pojawiła się informacja o udziale Akopa Szostaka, Mistrza Europy w Kulturystyce Klasycznej oraz zawodnika MMA! Kim jest Akop Szostak? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się jego piękna żona, Sylwia Szostak? Wszelkie szczegóły w naszej galerii!

Będziecie mu kibicować? A może macie innego faworyta? 

Zobacz także: Stała się znana dzięki dziadkowi, dziś Monika Miller ma szan

1/5
Akop Szostak w szarej koszulce
NSTAGRAM

Kim jest Akop Szostak?

Akop Szostak to 31-letni zawodnik MMA, Mistrz Europy w Kulturystyce Klasycznej, ale również trener personalny i influencer, którego obserwuje aż 332 tys. osób na Instagramie. Akop urodził się na Białorusi, choć w jego żyłach płynie również ormiańska i rosyjska krew. Kiedy miał 8 lat wraz z mamą przeniósł się do Polski. Przyjął nazwisko jej męża, bo wcześniej nazywał się Powodobiedow. Oryginalne imię otrzymał po dziadku, a oznacza ono po prostu: Jakub. Woli jednak używać oryginalnej wersji, ponieważ jest charakterystyczna. Jak podaje portal mediarzeszow.pl przygodę ze sportem rozpoczął jako 16-latek po tym, jak koledzy śmiali się z jego nadwagi. W wieku 14 lat ważył bowiem aż 70 kilogramów przy wzroście 150 cm:

Koledzy się ze mnie śmiali. Miałem dość głupich docinek. Postanowiłem wziąć się za siebie. Mając 16 lat, zapisałem się na siłownię.

2/5
Akop Szostak z żoną, Sylwią Szostak

Kim jest żona Akopa Szostaka, Sylwia Szostak?

Nazwisko Szostak może Wam się kojarzyć nie tylko z Karoliną Szostak (tu akurat zbieżność), ale również z Sylwią Szostak, żoną Akopa. Sylwia jest zawodniczką bikini fitness, trenerem oraz żywieniowcem sportowym. Ma za sobą udział w pierwszej edycji programu „Agent Gwiazdy” w TVN. Obserwuje ją aż 435 tys. osób na Instagramie. Z Akopem pobrali się 25 lutego 2014 roku. 

3/5
Akop Szostak  bez koszulki z żoną, Sylwią Szostak

Historia małżeństwa Akopa i Sylwii Szostak

Znają się od dawna, choć na początku nie pałali do siebie sympatią. Akop podrywał bowiem koleżankę Sylwii, niestety, nic z tego nie wyszło. Po roku ponownie spotkali się na kursie, który prowadził gwiazdor. Byli już wtedy w związkach, ale... poczuli coś do siebie. I tak po dwóch tygodniach zamieszkali ze sobą, a po trzech miesiącach wzięli ślub! Niewiele osób wróżyło im sukces i powodzenie:

Po rocznej przerwie spotkaliśmy się na kursie który prowadziłem. Ja byłem w związku... ona była w związku. Mimo ze na początku była do mnie źle nastawiona, rzuciliśmy wszystko na jedną kartę. Po 2 tygodniach już mieszkaliśmy razem. Po kolejnych 3 miesiącach był ślub . Wszyscy plotkowali o tym, że na bank mamy wpadkę 😁 Albo ze po roku weźmiemy rozwód 💩 a tu niedługo minie 6 rok po ślubie i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek. - napisał na Instagramie Akop Szostak

4/5
Akop Szostak z psami

Akop Szostak jest twardzielem, bierze udział w walkach, ale ma ogromne serce. Przygarnął aż trzy kundelki, które kocha nad życie. Pomaga również w adopcji innych zwierząt. Marzy mu się dom, w którym będzie mógł mieć więcej niż trzy psy:

Ostatnio postawiłem sobie nowy cel, zrobię wszystko by zbudować sobie dom... bo wtedy będę mógł adoptować kolejne dwa psy. Gdybym mógł, wziął bym je wszystkie. Całego świata nie uratuję, ale wierze w to, że przekazywanie dalej pewnych wartości- trochę zmienia ten świat na lepsze. Dlatego jeżeli masz w domu miejsce #niekupujadoptuj 🙌 bo ratujesz psie życie - napisał na Instagramie. 

5/5
Akop Szostak z żoną na wakacjach

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto wystąpi w 10. edycji show?

Kogo jeszcze zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami" poza Akopem Szostakiem? W 10. edycji na parkiecie pojawia się m.in. Barbara Kurdej Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Reni Jusis, Monika Miller. Sporo mówi się o udziale Magdy Beredy i Damiana Kordasa. Polsat stopniowo ujawnia nazwiska uczestników nowej edycji. Już teraz jednak zapowiada się emocjonująca edycja!

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami