Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zmieniła fryzurę
Instagram

Agnieszka z "Gogglebox" pokazała, jak świętowała Dzień Babci. Jej wnuk jest już naprawdę duży!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zmieniła fryzurę
Instagram

Agnieszka Kotońska to jedna z ulubionych bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta występuje tam wraz ze swoim mężem Arturem. W poprzednich sezonach towarzyszył im syn Dajan, jednak teraz chłopak coraz rzadziej pokazuje się w show TTV. 

Nie wszyscy wiedzą, że Kotońscy są już dziadkami! Dajan doczekał się bowiem synka, który w mgnieniu oka skradł serca całej rodziny. Tylko spójrzcie, jak chłopczyk świętował Dzień Babci i Dziadka. Agnieszka Kotońska pokazała kilka zdjęć, które chwytają za serce!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" z wnukiem świętuje Dzień Babci

Agnieszka Kotońska nigdy nie ukrywała, że bardzo wcześnie została mamą. Gdy zaczęła spotykać się z Arturem, oboje byli jeszcze nastolatkami. Niedługo później okazało się, że zostaną rodzicami. Dzięki temu mają teraz świetny kontakt ze swoim synem, dla którego są nie tylko mamą i tatą, ale również i przyjaciółmi.

Agnieszka Kotońska jest już młodą babcią. Dajan i jego życiowa partnerka trzy lata temu doczekali się bowiem synka, który ma na imię Tymek. Gwiazda "Gogglebox" uwielbia spędzać czas z maluchem. Często chwali się ich wspólnymi chwilami na Instagramie. Ostatnio nie mogła odmówić sobie przyjemności i pokazała, jakie niespodzianki przygotował dla niej wnuczek z okazji Dnia Babci. 

Największy mój skarb, szczęście iskierka, która daje mi najwięcej energii do życia ❤❤dziś świętujemy Dzień Babci ❣❣❤❤- kochanie moje pamiętaj, że babcia będzie kochać najmocniej, do końca świata i jeden dzień dłużej ❤❤❤Jesteś dla mnie wszystkim ❤❤Dziękuję dzieciaki @dajankotonski @karolainnnn_ za cudowny prezent to dzięki Wam Razem z Tymusiem świętujemy już 3 raz Dzień Babci ❤❤❤ Wysyłamy życzenia wszystkim babciom. P.S. Tymuś kocha balony, mówi Babcia jest impreza przyjedziesz ❤ - napisała pod ich wspólnymi zdjęciami Agnieszka Kotońska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Największy mój skarb ,szczęście iskierka która daje mi najwięcej energii do życia ❤❤dziś świętujemy Dzień Babci ❣❣❤❤- kochanie moje pamiętaj że babcia będzie kochać najmocniej, do końca świata i jeden dzień dłużej ❤❤❤Jesteś dla mnie wszystkim ❤❤ Dziękuję dzieciaki @dajankotonski @karolainnnn_ za cudowny prezent to dzięki Wam Razem z Tymusiem świętujemy już 3 raz Dzień Babci ❤❤❤🥰🥰🥰🥰 Wysyłamy życzenia wszystkim babciom 🥰 Ps.Tymus kocha balony ,mówi Babcia jest impreza przyjedziesz ❤ ------------------------------------------------------------------ #dziendobry #dzienbabci #happiness #loveit #love #mylove #wnuczekbabci #skarb #szczesliwa #szczęście #my #mylife #kochamcie #familitime #happyday #photooftheday #picoftheday #smail😄 #me #polishgirl #polishboys #radość #gogglebox #wtorek #balon #grandmother

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Gwiazda "Gogglebox" nie zapomniała także o dziadku. Z okazji jego święta, które przypada na 22 stycznia, opublikowała fotografię, na której widać Artura Kotońskiego oraz jego wnuka. Widać, że obaj mają świetny kontakt!

Dzień dobry kochani ❤❤ Dzień Dziadka ❤❤❤❤❤❤ Dziadek najważniejsza osoba w rodzinie, babcia rozpieszcza, dziadek pokaże świat z męskiego punktu widzenia ❤❤❤ A jak jest u Was ??❣ - czytamy pod fotografią. 

Co za piękna rodzinka!

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13