Agent Gwiazdy - główne

Będzie 3. edycja show "Agent-Gwiazdy"? Oglądalność ostatniej nie zachwyca... Wiemy, jaką decyzję podjął TVN!

Agent Gwiazdy - główne

Czy będzie 3. edycja show "Agent-Gwiazdy"? Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności obecnej edycji i podjęła decyzję, że za rok na wiosnę zobaczymy trzecią edycję show z gwiazdami. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, średnia widownia trzech odcinków 2. edycji reality-show wyniosła 1,53 mln osób. 

Jaka jest oglądalność "Agent-Gwiazdy 2"?

Rzeczywiście „Agent” świetnie się ogląda, a widownia wręcz rośnie w trakcie sezonu. W tej sytuacji decyzja o kolejnej edycji wydaje mi się formalnością, ale to jeszcze nie jest czas na oficjalne potwierdzenie - wyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Zobacz: Czym jest patologiczne kłamstwo, czy mitoman wierzy w swoje opowieści?

Czy powstanie też zwykły "Agent", nie z udziałem gwiazd, a osób wyłonionych w castingu?

Rozumiem, że niektórzy tęsknią za wersją ze zwykłymi ludźmi i nie wykluczam, że do niej kiedyś wrócimy, ale zapewne jeszcze nie w przyszłym roku - tłumaczy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl  Bogdan Czaja.

Co ciekawe drugą edycję „Agent - Gwiazdy” ogląda o 340 tys. widzów mniej niż pierwszą odsłonę show. Za to 2. seria zwiększyła udział TVN w grupie komercyjnej. 

"Agent" emitowany jest we wtorki o 21.30 w TVN.

Zobacz także: Agent-Gwiazdy 2: RELACJA z 9. odcinka show! Kto odpadł? Kto kogo zdradził?

W programie zostało już tylko 5 osób. Marek Włodarczyk, Odeta Moro, Alan Andersz, Daria Ładocha, Jarek Kret. Kto z nich jest Agentem?

Zdjęcia z 9. odcinka "Agent" 2
x-news

Z 9. odcinka "Agenta" odpadł Piotr Kędzierski.

Zdjęcia z 9. odcinka "Agent" 2
x-news

Powstanie trzecia edycja "Agent-Gwiazdy", ale dopiero na wiosnę. Jesienią zobaczymy drugą edycję "Azja Express" z gwiazdami.

Zdjęcia z 9. odcinka "Agent" 2
x-news

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39