Edyta Górniak, Agent 1. odcinek
x-news
AGENT GWIAZDY

Edyta Górniak w "Agent-Gwiazdy" szczera jak nigdy wcześniej. Powiedziała o poronieniu

Edyta Górniak w "Agent-Gwiazdy" szczera jak nigdy wcześniej. Powiedziała o poronieniu

Za nami 1. odcinek 4. edycji show "Agent-Gwiazdy"! W tym sezonie na ekranie możemy podziwiać takie gwiazdy, jak: Edyta Górniak, Michał Koterski, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, Krystyna Czubówna, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska, Agata Nizińska, Damian Kordas, Wiktor Mrozik, Kasia Wołejnio, Maria Sadowska, Angelika Mucha, Aleksander Doba. Bez wątpienia największe emocje jeszcze zanim program ruszył już wzbudzała Edyta Górniak. Wszyscy zastanawiali się, jak gwiazda poradzi sobie w tego typu programie. W końcu to jej debiut! 

Zobacz także
Mariola i Andrzej Gołota

Przez show "Agent Gwiazdy" Mariola i Andrzej Gołotowie omal się rozwiedli! Co się stało?

Edyta Górniak

Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"

Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

"Agent-Gwiazdy": co działo się w 1. odcinku?

Jeśli ktokolwiek liczył na to, że Edyta Górniak była prawdziwą diwą w tym odcinku, to z pewnością bardzo się rozczarował. Edyta Górniak była skromna i pomocna, a do tego bardzo odsłaniała się przed widzami. W pewnym momencie szczerze przyznała, że bała się ich oceny:

Po co mi ten program? Wiedziałam, że będę musiała się w nim odsłonić. Zobaczą wszyscy, że może ja wcale tak nie wyglądam, jak ludzie myślą - powiedziała.

Tymczasem Michał Koterski był szalony jak zawsze, skupiał na sobie uwagę, a Andrzej Gołota nie opuszczał swojej żony. Pewne podejrzenia mogła wzbudzić Krystyna Czubówna, której przemknęło przez myśl, by już na samym początku pierwszego zadania oszukać swoją grupę. Cała ekipa została zresztą na początku podzielona na trzy grupy. Każda z nich wylądowała w innym miejscu - na Teneryfie, Lanzarote i Fuerteventurze. Dopiero po pierwszym zadaniu okazało się, że wszyscy mają spotkać się na Gran Canarii.

Tam na uczestników czekało najtrudniejsze zadanie w tym odcinku - skok z klifu prosto w przepaść. Wszyscy przeżywali bardzo silne emocje, ale wszyscy skoczyli - poza małżeństwem Gołotów, którzy musieli typować, kto się odważy skoczyć, a kto nie. Podczas tego zadania Edyta Górniak bardzo szczerze wyznała:

Kiedy stałam na tej skarpie, zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę. Nagle, największe traumy mojego życia, mam za sobą zagrożoną ciążę, mam za sobą utracenie ciąży, mam za sobą rozwód upubliczniony... To było tak trudne. Mama tyle razy w szpitalu, śmierć mojego taty nagła, filmowana przez telefony komórkowe. Przecież ja pokonałam już tak dużo, dlaczego ja miałabym się bać skoku - wyznała Edyta Górniak.

Potem na uczestników czekało jeszcze jedno zadanie, a na koniec test z wiedzy o Agencie. W końcu dowiedzieliśmy się, kto musiał pożegnać się z programem i okazało się, że jest to Kasia Wołejnio. 

Katarzyna Wołejnio, Agent 1. odcinek
x-news

Jesteście fanami show?

 

Za nami 1. odcinek "Agent-Gwiazdy"

Agent 1. odcinek
x-news

Edyta Górniak i Krystyna Czubówna podczas trzeciego i ostatniego zadania

Agent 1. odcinek
x-news

 Zobacz także: Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatycznych chwil na planie "Agent - Gwiazdy". Co się stało?

Kinga Rusin komentuje zachowanie Edyty Górniak
Newsy
Górniak i Rusin pogodziły się w Agencie! W jaki sposób? Zobaczcie, która pierwsza wyciągnęła rękę
Górniak i Rusin pogodziły się w Agencie! W jaki sposób? Zobaczcie, która pierwsza wyciągnęła rękę

Konflikt między Edytą Górniak i Kingą Rusin  trwał od lat. Teraz jednak, gdy gwiazdy znalazły się w jednym programie - "Agent Gwiazdy" - zdecydowały się zakończyć spór. Pamiętacie, z czego wynikał? Konflikt Rusin i Górniak rozpoczął się w 2014 roku, kiedy Edyta Górniak pojawiła się w „Dzień dobry TVN”. Program prowadziła wtedy Kinga Rusin, która zamiast rozmowy o płycie, co miało być tematem wywiadu, zaczęła wypytywać piosenkarkę o życie prywatne. Najbardziej interesował ją ślub Górniak. Jednak gwiazda nie chciała poruszać tego tematu, bo dopiero zakończyła swój związek z prawnikiem, Piotrem Schrammem. Podczas kolejnego wywiadu nawiązała do swojej rozmowy w telewizji śniadaniowej i bardzo źle oceniła Rusin . Od tej pory obie panie unikały wspólnych rozmów...

TV-Show
Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!
Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!

Ruszyła już czwarta edycja programu " Agent-Gwiazdy ". Prowadzącą niezmiennie jest Kinga Rusin. Widzowie po raz kolejny będą mieli okazję oglądać zmagania gwiazd i mogą próbować rozwiązać zagadkę: kto w tej edycji jest agentem. W 4. edycji "Agenta" znaleźli się Mariola i Andrzej Gołotowie . Para mogła wspólnie zmierzyć się z wieloma zadaniami. Żona boksera zdradziła Party.pl jakie dramatyczne chwile przeżyła w programie i dlaczego tak bardzo bała się o swojego męża! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co stało się w 2. odcinku programu!   Uczestnicy "Agent -Gwiazdy 4" Zobacz także:   Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"

Agent 4 - gwiazdy
x-news
TV-Show
Tonąca Krystyna Czubówna, nowy uczestnik i rezygnacja Górniak. Co jeszcze działo się w 2. odcinku „Agent-Gwiazdy”!
Tonąca Krystyna Czubówna, nowy uczestnik i rezygnacja Górniak. Co jeszcze działo się w 2. odcinku „Agent-Gwiazdy”!

Za nami 2. odcinek programu „ Agent-Gwiazdy ”. Tym razem uczestnicy mieli do wykonania naprawdę trudne zadanie. Podczas jednego z nich Krystyna Czubówna niemal się utopiła! Na szczęście na ratunek popłynął jeden z uczestników. Zobaczcie, co się stało w ostatnim odcinku „Agenta”...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner