Sandra Kubicka i Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami"
East News

Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"! Kto zastąpi go u boku Sandry Kubickiej?

Sandra Kubicka i Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami"
East News

Niestety, stało się najgorsze! Adam Adamonis był zmuszony zrezygnować z programu "Taniec z gwiazdami". Kontuzja, której doznał, okazała się na tyle groźna, że tancerz nie może kontynuować swojej przygody w show Polsatu. Kto go zastąpi u boku pięknej Sandry Kubickiej? Zobaczcie poniżej!

Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"!

Adam Adamonis już kilka tygodni temu doznał poważnej kontuzji. W jednym z odcinków musiał go zastąpić Wojciech Jeschke. Jednak chwilę później Adam Adamonis znowu wrócił do "Tańca z gwiazdami", ku uciesze jego tanecznej partnerki, Sandry Kubickiej, z którą zdążył się już zżyć. Niestety, teraz okazuje się, że gwiazdor nie może dalej tańczyć. 

Kochani! Niestety Adam Adamonis musi zakończyć swoje występy w "Tańcu z gwiazdami". Niedawna kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie może dalej tańczyć. Trzymamy za Adama kciuki!  - czytamy w oficjalnym komunikacie, który pojawił się na Instagramie "Tańca z gwiazdami".

Dla Adama Adamonisa jest to okrutny cios. Tancerz nie spodziewał się bowiem, że sprawy potoczą się w ten sposób. Adam Adamonis był pewien, że opanuje kontuzję.

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - zapewnia Adam Adamonis. 

Kto zastąpi go u boku Sandry Kubickiej? Tego jeszcze nie wiadomo. Produkcja podaje jedynie, że wszystko stanie się jasne w najbliższym odcinku show.

Kim jest Adam Adamonis?

Adam Adamonis do tej pory znany był głównie dzięki roli w "Przyjaciółkach". Aktor wciela się tam w postać Andrzeja, męża Ingi (Małgorzata Socha). Okazuje się jednak, że gwiazdor od lat jest również tancerzem. Do tej pory mało kto wiedział o tym, że Adamonis odnosi sukcesy również na parkiecie.

Trzymamy za niego kciuki i liczymy na szybki powrót do show! Może w następnej edycji?

Adam Adamonis musi się pożegnać z programem. To dla wszystkich smutna informacja, ponieważ tancerz wnosił wiele uśmiechu i energii do show

Adam Adamonis nie zatańczy w setnym odcinku Tańca z Gwiazdami
EastNews

Z kim będzie tańczyła teraz Sandra Kubicka? Przekonamy się o tym już w piątek!

Sandra Kubicka rozstała się z partnerem?

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36