Jury TTBZ
Fot. M. Zawada
TV-Show

Za nami 3. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! Kto wygrał? Relacja!

Za nami 3. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! Kto wygrał? Relacja!

Zakończył się właśnie 3. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! W 11. edycji polsatowskiego show o główną nagrodę walczą: Marta Wiejak, Kazimierz Mazur, Katarzyna Dąbrowska, Antoni Smykiewicz, Iga Krefft, Kamil Pawelski, Elżbieta Romanowska, Stanisław Karpiel-Bułecka. Kto wygrał ten odcinek?

"Twoja twarz brzmi znajomo": Michał Wiśniewski "wygryzł" Kacpra Kuszewskiego? Mamy komentarz wokalisty!

TTBZ - relacja z 3. odcinka

W pierwszym odcinku najlepsza okazała się Katarzyna Dąbrowska, która stała się Chrisem Izaakiema w drugim Marta Wiejak jako Nicki Minaj w hicie "Turn me on". Kto tym razem okazał się najlepszy? Zobacz naszą relację z 3. odcinka "TTBZ".

Zobacz także: Selena Gomez w końcu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto się w nią wcielił? Zobacz występ!

Katarzyna Dąbrowska
instagram
TV-Show
Wiktoria z "Na dobre i na złe" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czego się boi najbardziej?
Wiktoria z "Na dobre i na złe" wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czego się boi najbardziej?

Katarzyna Dąbrowska to kolejna uczestniczka 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka zmierzy się między innymi z Igą Kreft, Kazimierzem Mazurem, Staszkiem Karpiel Bułecką czy Martą Wiejak. Dąbrowska do tej pory nie brała udziału w tego typu show, więc będzie to dla niej debiut! Kasia zdradziła reporterce Party.pl, czego najbardziej się obawia oraz co myśli o krytyce. Koniecznie zobaczcie nasze wideo! Słyszeliście już kiedyś jak Kasia śpiewa? Zobacz także:   Dąbrowska o krok od Telekamery! Tym razem wygrała Ostaszewska. Ale na czerwonym dywanie obie zachwyciły! Katarzyna Dąbrowska po raz pierwszy wystąpi w rozrywkowym programie!

Iga Krefft
ONS
TV-Show
"Dla mnie jest królową". Z czyimi piosenkami Iga Krefft nie chce się zmierzyć w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
"Dla mnie jest królową". Z czyimi piosenkami Iga Krefft nie chce się zmierzyć w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Iga Krefft wystąpi w kolejnej edycji programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo "! Przed serialową Ulą z "M jak miłość" trudne zadanie, bo wszystkie występy oceni Kacper Kuszewski, czyli jej serialowy ojciec! Aktorka nie boi się jednak, że relacja z Markiem Mostowiakiem wpłynie na ocenę jej występu. Jak się dowiedziało Party.pl, 23-latka bardziej obawia się wykonywania piosenek swojej ulubionej polskiej wokalistki! Której? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo! Wiedzieliście, że Iga od lat śpiewa? ;)  Zobacz także:   Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?! Iga Krefft wystąpi w 11 edycji programu .

Jury TTBZ
Fot. M. Zawada
TV-Show
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest hitem czy klapą Polsatu? Wyniki oglądalności są jednocznaczne!
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest hitem czy klapą Polsatu? Wyniki oglądalności są jednocznaczne!

Pierwsze trzy odcinki nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już za nami. W 11. odsłonie show występują m.in. Elżbieta Romanowska, Iga Krefft, Antek Smykiewicz, Stanisław Karpiel Bułecka i Kazimierz Mazur. Poprzednie edycje "TTBZ" przyciągały miliony widzów przed telewizory, ale czy teraz program z udziałem gwiazd wciąż jest hitem? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! Zobaczcie, ile osób ogląda show Polsatu!  Wyniki oglądalności 11. edycji "TTBZ" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwsze trzy odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyciągały średnio 1,69 mln widzów! Co więcej, okazuje się,  że oglądalność show wzrasta z każdym odcinkiem. Pierwszą odsłonę oglądało średnio 1,50 mln osób, drugi 1,78, a trzeci już 1,81 mln. Jak informuje portal stacja Polsat w czasie nadawania jedenastej edycji "TTBZ" znajduje się na pozycji lidera na rynku teleiwyzjnym.  Co ciekawe, w porównaniu dziewiątej edycji nadawanej w analogicznym czasie w 2018 roku, show przyciąga dokładnie tyle samo widzów- jak przypomina portal wirtualnemedia.pl 9. edycję "TTBZ" oglądało średnio 1,69 mln osób.  Wy również oglądacie show Polsatu? Która gwiazda jedenastej edycji "TTBZ" zasługuje  na zwycięstwo? Zobacz także:   Kto był najlepszy w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Głosujcie! 11. edycję "TTBZ" ogląda średnio 1,69 mln widzów. Stacja Polsat w czasie nadawania show jest liderem na rynku telewizyjnym.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner