Katarzyna Pietras - piosenkarka i aktorka dubbingowa

Katarzyna Pietras muzykę wyssała z mlekiem matki - Beata Kozidrak ma na koncie mnóstwo niekwestionowanych przebojów, które nuci cała Polska. Wiele osób zastanawia się, czy jej córce udało się powtórzyć ten sukces i zyskać równie dużą popularność. A może poszła w zupełnie innym kierunku? Czym się zajmuje Katarzyna Pietras? Sprawdź!Imię: Katarzyna

Nazwisko: Pietras

Nazwisko panieńskie: Pietras

Pseudonim: brak

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 07.12.1981 r.

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: piosenkarka i aktorka dubbingowa

Osoby - związki:Mąż Kamil Wyziński - muzyk i gitarzysta. 7 listopada 2009 roku para wzięła ślub cywilny, a trzy lata później kościelny. Mają dwoje dzieci - syna i córkę.

Rodzice: Andrzej Pietras i Beata Kozidrak - muzycy i założyciele zespołu BAJM

Dzieci: syn Sebastian (ur. 2010 r.) i córka Zofia (ur. 2015 r.)

Rodzeństwo: młodsza siostra Agata (ur. 1993 r.)

BIO: Katarzyna Pietras zna branżę muzyczną od kuchni. Już jako mała dziewczynka towarzyszyła zespołowi BAJM w trasach koncertowych. To właśnie z myślą o niej Beata Kozidrak stworzyła i nagrała utwór "Dwa serca, dwa smutki". Katarzyna postanowiła pójść w ślady sławnych rodziców. W 2003 roku zaśpiewała w duecie z matką tytułową piosenkę do filmu "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem". Założyła też zespół o nazwie Kashmir. Grupa wystąpiła na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z utworem "Nie jestem dla Ciebie", który został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. W 2006 roku powstał kolejny przebój "Ok, nie chcę nic więcej". Z biegiem czasu Kashmir przekształcił się i zmienił nazwę na Cate Likes Candy. Mimo wydania płyty zespół nie odniósł już żadnych większych sukcesów i szybko zniknął ze sceny muzycznej. Katarzyna Pietras obecnie śpiewa w chórkach na koncertach swojej mamy i planuje solową karierę. W grudniu 2017 roku nagrała piosenkę "Żyta smak", a trzy lata później pojawił się jej drugi autorski singiel "Późno." Utwory są utrzymane w klimacie bluesowo-rockowym.

Znana z: działalności muzycznej. Występowała w zespołach Kashmir i Cate like Candy. W 2007 roku pojawiła się w programie telewizyjnym "Gwiazdy tańczą na lodzie". Partnerował jej Łukasz Dzióbek. Katarzyna Pietras dała się poznać również jako aktorka dubbingowa. Użyczyła głosu postaciom animowanym w kilku popularnych kreskówkach.

Funkcja w filmie: - aktorka dubbingowa w filmie _"_Czarodziejka z księżyca: Sailor Moon Super S" (1995) - aktorka dubbingowa w filmie "Purify" (2013) - aktorka dubbingowa w serialu "Flip Flappers" (2016) - aktorka dubbingowa w filmie "Wilczy gang" (2020)

Płyty:
 • "Cate like Candy" (2011)


 • Książki: brak

  Nagrody:wygrana w Festiwalu Generacje w Koszalinie (2019)nominacja w plebiscycie Antyradia do nagrody Wokalistka Rocku 2019

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/katarzynapietras_official/


  LINK Facebook: https://www.facebook.com/KatarzynaPietras.Music
  Beata Kozidrak została babcią
  Beata Kozidrak
  Katarzyna Pietras

  Kozidrak znów została babcią! Zdradziła imię i płeć na Facebooku

  Córka Beaty, Kasia, urodziła!
  BuFi
  Beata Kozidrak
  Katarzyna Pietras

  Córka Beaty Kozidrak namawia do cesarki

  Kolejna ekspertka od ciąży
  Nasze akcje
  Douglas
  Styl życia
  Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
  Współpraca reklamowa
  wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
  Newsy
  Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
  Współpraca reklamowa
  Gwiazdy
  Newsy
  Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
  Współpraca reklamowa
  Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
  Newsy
  Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
  Współpraca reklamowa