Żółta sukienka Julii Kamińskiej
Materiały prasowe
1/5
Żółta sukienka Julii Kamińskiej
Materiały prasowe

Charakterystyczna żółta sukienka, w której Julia Kamińska zaprezentowała się w filmie "Narzeczony na niby" trafi na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odtwórczyni głównej roli w najnowszej komedii romantycznej zapowiedziała przekazanie kreacji na WOŚP na InstaStories w czasie środowej premiery filmu. To będzie nie lada gratka nie tylko dla miłośniczek kina, ale i mody! Tym bardziej, że żółta sukienka pochodzi z kolekcji ulubionej projektantki polskich gwiazd, Violi Piekut.

 

Zobacz też: Wielki powrót Julii Kamińskiej! Zobaczcie, jak wygląda w nowym filmie "Narzeczony na niby"

 

Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach! Okazuje się, że na WOŚP trafił jeszcze jeden element garderoby innej gwiazdy "Narzeczonego na niby". Jakiej?

 

Polecamy: Skandal na premierze filmu „Narzeczony na niby’’! Fotoreporterzy zbojkotowali Sonię Bohosiewicz: „Chłopaki, chodźcie. Zróbcie mi zdjęcia’’, prosiła aktorka!

2/5
Żółta sukienka Julii Kamińskiej z filmu "Narzeczony na niby"
Materiały prasowe

Żółta sukienka, którą Julia Kamińska ma na sobie na plakacie, promującym film "Narzeczony na niby" pochodzi z kolekcji casual projektantki Violi Piekut. Kreacja już wkrótce będzie do kupienia na aukcji charytatywnej, a dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na fundację Jurka Owsiaka. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę 14 stycznia. Nie jest to jedyna sukienka z filmu, która została przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

3/5
Różowa sukienka zaręczynowa Sonii Bohosiewicz z filmu "Narzeczony na niby"
Print screen Allegro.pl

Na aukcję WOŚP trafiła już sukienka marki Risk made in Warsaw – taka, jaką miała na sobie Sonia Bohosiewicz w scenie zaręczyn w filmie „Narzeczony na niby”. Aktualna cena to 300 zł.

4/5
Żółta sukienka Julii Kamińskiej z filmu "Narzeczony na niby"
Instagram/Julia Kamińska

Żółta sukienka Julii Kamińskiej jest zjawiskowa i... fenomenalnie podkreśla figurę!

5/5
Żółta sukienka Julii Kamińskiej z filmu "Narzeczony na niby"
Materiały prasowe

Skusicie się na licytację?