Hailey Bieber z wysokim kucykiem Julia Wieniawa z wysokim kucykiem Jessica Alba z wysokim kucykiem Ariana Grande z wysokim kucykiem Wiktoria Gąsiewska z wysoko zaczesanymi włosami
Hailey Bieber z wysoko zaczesanymi włosami
East News

Wysoko zaczesany kucyk to hit! Bez względu na to, czy masz bardzo długie włosy jak Ariana Grande czy krótkie jak Hailey Bieber, możesz nosić wysokie kucyki. To wyjątkowo proste uczesanie, które każda kobieta bez żadnego problemu samodzielnie wykona w domu. Co więcej, jest idealne na co dzień i na wyjątkowe okazje, co udowadniają gwiazdy. Zobaczcie poniżej, kto i jak nosi wysokie kucyki!

1/5
Hailey Bieber z wysokim kucykiem
East News

Choć do tej pory wysokie kucyki mogły kojarzyć się ze sportową fryzurą, okazuje się, że są idealne nawet na czerwony dywan. A skoro gwiazdy czeszą w ten sposób swoje włosy na ważne imprezy, ty możesz wybrać wysoki kucyk nawet na wesele. Co ważne, nie musisz mieć bardzo długich włosów - spójrz na Hailey Bieber!

2/5
Julia Wieniawa z wysokim kucykiem
East News

Julia Wieniawa specjalnie przedłużyła swoje włosy, żeby zrobić sobie wysokiego kucyka w stylu Ariany Grande, ale ty nie musisz tego robić. Wysoki kucyk zawsze prezentuje się świetnie, a co najważniejsze, jest idealny na upały.

 

3/5
Jessica Alba z wysokim kucykiem
East News

Wysoki kucyk to też doskonałe uczesanie na co dzień do pracy. To jedna z najwygodniejszych fryzur, jakie istnieją na świecie!

4/5
Ariana Grande z wysokim kucykiem
East News

Wysoki kucyk stał się już niemal znakiem rozpoznawczym Ariany Grande. Artystka najczęściej stawia na tę fryzurę, co wcale nas nie dziwi.

5/5
Wiktoria Gąsiewska z wysoko zaczesanymi włosami
East News

Wiktoria Gąsiewska też wybrała wysoki kucyk na salony i wyglądała bosko! Czasem trudno wyobrazić sobie stylizację z innym wykończeniem niż takie uczesanie. Skusicie się? 

Więcej na temat fryzury gwiazd