Lara Gessler z torebką Corleone od Sabriny Pilewicz, 700,00 zł Lara Gessler na spacerze Lara Gessler na spacerze Lara Gessler z torebką Corleone od Sabriny Pilewicz, 700,00 zł Naklejki na butach Lary Gessler
Lara Gessler z torebką Corleone od Sabriny Pilewicz, 700,00 zł
1/5
Lara Gessler z torebką Corleone od Sabriny Pilewicz, 700,00 zł

Teraz już nie mamy najmniejszych wątpliwości – mamy środek lata! Nie wierzycie? Spójrzcie tylko na Larę Gessler. Córka Magdy Gessler została przyłapana przez paparazzi w cudnej, lekkiej stylizacji.

 

Zobacz też: Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!

 

Wyglądała wręcz doskonale w zwiewnej sukience i minimalistycznych sandałkach na wysokim obcasie w kolorze nude. Ale przyjrzyjcie się bliżej – oko obiektywu bywa okrutne i jeśli przybliży się zdjęcia Lary, można zauważyć pewną dysfunkcję garderoby... Jaką? Wchodźcie do naszej galerii!

 

Więcej: Sportowa Lara Gessler w obcisłych legginsach polskiej marki! Dobrze wygląda?

2/5
Lara Gessler na spacerze

Lara Gessler jak mało która gwiazda wie w czym dobrze wygląda. Córka Magdy Gessler na co dzień stawia na wyluzowane, sportowe stylizacje. Jednak kiedy przychodzi pora na wieczorne wyjścia i eventy, Lara wybiera elegancki szyk od stóp do głów.

3/5
Lara Gessler na spacerze

Tym razem Lara postawiła na letni, wyluzowany look w vintage'owym stylu, który nasuwa skojarzenia z latami 50. Czy tylko my wprost zakochaliśmy się w jej kopertowej, wiązanej w talii sukience. Długość, rękawy i trójkątny dekolt tej letniej kreacji doskonale podkreślają godną pozazdroszczenia figurę Lary. Z kolei asymetryczny dół, wiązanie w talii, falbana przy dekolcie i hawajski print sugerują beztroskie dni spędzone na wakacjach gdzieś w tropikach.

4/5
Lara Gessler z torebką Corleone od Sabriny Pilewicz, 700,00 zł

Doskonała kreacja na słoneczne dni wymaga doskonałej torebki. Do swojej hawajskiej kiecki Lara Gessler dobrała model Corleone od Sabriny Pilewicz za 700 zł.

5/5
Naklejki na butach Lary Gessler

A więc gdzie ta wpadka? Nie jest ona łatwa do wychwycenia – jeśli przyjrzycie się zdjęciom bliżej, zauważycie, że Lara nie odkleiła fabrycznych nalepek od podeszw swoich nowych, beżowych sandałków na obcasie z wiązaniami w kostce. Czyżby planowała je oddać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej na temat Lara Gessler