Mat. prasowe
Wybierz coś dla siebie
1/4
Mat. prasowe

 

W tym roku ulubiony bohater bajek milionów osób na całym świecie obchodzi ważne święto. Myszka Mickey kończy właśnie 90 lat! Znane marki postanowiły uczcić ten fakt w wyjątkowy sposób. Na rynku pojawiły się unikatowe kolekcje ubrań, butów i dodatków z motywem Myszki Mickey. Wśród nich znalazła się także ta stworzona przez markę Vans. Od 16 listopada możecie kupować swoje ulubione buty, ubrania i dodatki z podobizną tego sympatycznego stworka. Zobaczcie naszą galerię i wybierzcie coś, co wzbogaci waszą garderobę!

 

POLECAMY: Myszka Mickey ma już 90 lat! Zobacz, co z tej okazji przygotowały sieciówki. Ubrania i dodatki z Myszką Mickey już od 14 zł

2/4
Mat. prasowe

 

Kontynuując sukcesy październikowej kolekcji Vans x Disney, nowa odsłona będzie upamiętniała obecność Myszki Mickey na przełomie dekad. Flagowy model butów Vans Authentic przedstawia galerię ilustracji z tym sympatycznym bohaterem na całej cholewce. Na jednej z nich Myszka Mickey trzyma urodzinowy tort! Wkładka posiada ekskluzywne logo Vans x Disney wzbogacone ilustracjami. Buty Vans Authentic z Myszką Mickey kupisz za 319 zł. 

 

To nie wszystko, co przygotowała dla nas marka Vans z okazji 90. urodzin Myszki Mickey! Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Mat. prasowe

 

Uzupełnieniem oferty z okazji 90. urodzin Myszki Mickey jest wyjątkowy longsleeve Mickey Through the Decades. Kupicie go już za 159 zł!

4/4
Mat. prasowe

 

Dla fanów modnych nakryć głowy marka Vans przygotowała specjalny Jockey Hat, który kupicie za 139 zł. 

Więcej na temat buty