Słynni brodacze: Bradley Cooper Słynni brodacze: Piotr Stramowski Słynni brodacze: Brad Pitt Słynni brodacze: Matthew McConaughey Słynni brodacze: Maciej Zakościelny
Party MAN Brad Pitt
East News

Ten spór wśród kobiet trwa od wieków i nigdy się pewnie nie skończy: facetom lepiej z brodą czy bez niej? Sprawdziliśmy, jak najsławniejsi (i najprzystojniejsi) brodacze wyglądali bez zarostu. W której wersji podobają ci się bardziej?

Sławni mężczyźni - z brodą czy bez?

Brad Pitt, George Clooney, Matthew McConaughey lub Maciej Zakościelny albo Piotr Stramowski - oni zawsze wyglądają świetnie, niezależnie od tego, czy noszą zarost, czy nie. Ale ponieważ od kilku lat broda jest szalenie modna, możemy podziwiać ich w różnych stylizacjach. Wyglądają lepiej jako brodacze, czy kiedy są gładko ogoleni? Oceń w naszej galerii!

1/5
Słynni brodacze: Bradley Cooper

Bradley Cooper

Zadziorne spojrzenie, uroczy uśmiech i nonszalancki zarost – oto cały Bradley. To, czy jest gładko ogolony, czy ma całkiem sporą brodę, nie ma znaczenia, bo kobiety kochają go w obu wydaniach…

2/5
Słynni brodacze: Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Od czasu, gdy stał się popularny, zawsze nosił zarost. Kiedy na jednej z niedawnych premier Piotr Stramowski pojawił się na czerwonym dywanie bez brody… zrobił sensację!

3/5
Słynni brodacze: Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, to oczywiste ;). Niezależnie od tego, czy nosi brodę czy nie! I choć jego aktualnie krótka broda omija trendy, Brad jak zawsze wygląda bosko!

4/5
Słynni brodacze: Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

Potrafi wcielić się w tyle postaci i na potrzeby filmu zmienić tak bardzo (np. schudnąć ponad 15 kilogramów…), że to, czy akurat nosi bujną brodę, czy tylko trzydniowy zarost, zmienia się niemal z tygodnia na tydzień. W obu wersjach zachwyca!

5/5
Słynni brodacze: Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny

Pierwszy amant polskiego kina zawsze zbiera oklaski - niezależnie od tego, czy nosi aukrat zarost czy nie. Ale my cieszymy się, że od dawna jest wierny brodzie - to już nie brawa, tylko owacja na stojąco!

Więcej na temat Brad Pitt Maciej Zakościelny