Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: krótkie włosy, pixie/Versace
East News

Masz ochotę na dużą zmianę? Wiadomo, najlepiej zacząć od fryzury ;). Idź na całość i obetnij włosy na krótko! Krótkie fryzury są teraz bardzo modne - i jak zawsze superwygodne, zwłaszcza latem. Jaką wybrać? Radzimy! 

Krótkie fryzury modne wiosną 2019

Najmodniejszy trend to przede wszystkim pixie, czyli krótka fryzura z grzywką. Była modna w latach 60. i właśnie wróciła. I to z pompą! Pojawiała się na wielu wybiegach, a na niektórych królowała - tak było np. u Prady. Konkurencję robią jej włosy obcięte na zapałkę, a także fryzury nawiązujące formą do tych z lat 80. Możesz nosić je gładkie, punkowo nastroszone, ułożone w loki lub… nawet nieco za długie. O szczegółach dowiesz się z naszej galerii!

1/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: krótkie włosy, pixie/Sportmax
East News

Sportmax

Krótkie fryzury najlepiej wyglądają u dziewczyn o regularnych rysach twarzy, ale potrafią je też modelować!  Kluczem jest grzywka. Tu fryzjer zostawił ją tylko minimalnie dłuższą - ale i tak już taka zaczesana na bok nieco wysmukli twarz okrągłą i złagodzi kanty twarzy pociągłej. 

2/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: krótkie włosy, pixie/Givenchy
East News

Givenchy

Oto prawie klasyczne pixie. Jak widać, Francuzi nadal cenią klasykę! Włosy mają kilka centymetrów i nierówną, schodkowo wyciętą grzywkę oraz pasma wijące się za uszami. Dzięki takiej nonszalancji ta fryzura będzie wyglądała najlepiej… niestylizowana. Powinna być niewymuszona i naturalna - ideał na lato! Jest też bardzo uniwersalna, ponieważ świetnie układa się przy włosach cienkich i miękkich, czyli takich, jakie ma większość Polek.

3/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: krótkie włosy, pixie/Miu Miu
East News

Miu Miu

Jeśli nie skracasz włosów, choć masz na to ochotę, bo boisz się częstych wizyt u fryzjera na podcinanie, wyluzuj ;). Jak widać u modelki Miu Miu nieco za długie włosy nie są żadną przeszkodą, by chodzić po największych wybiegach! Kika centymetrów za dużo tu i tam to teraz nie niechlujstwo, a wyraz twojej punkowej duszy! 

4/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: krótkie włosy, pixie/Prada
East News

Prada

U Prady krótkie włosy miały prawie wszystkie modelki. A te, które miały je dłuższe, nosiły je spięte tak, by choć z przodu udawać, że mają pixie! Wybraliśmy zdjęcie, które idealnie pokazuje kolejną odsłonę tej fryzury - cieniowanie jest perfekcyjne, a całość ma formę modną także w latach 80. Księżna Diana czesała się podobnie, to ważna rekomendacja… Zwróć też uwagę na opaskę - krótkie włosy wprost kochają akcesoria! Opaski, spinki, kokardy i wstążki dodają im mnóstwo wdzięku.

5/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: krótkie włosy, pixie/Marc Jacobs
East News

Marc Jacobs

Wspominaliśmy o fryzurach na zapałkę - oto jest. Włosy mają około centymetra długości i na całej głowie są mniej więcej równe. Taka odważna fryzura najlepiej wygląda u dziewczyn o ładnym kształcie głowy, regularnych rysach i raczej drobnej buzi. Przepięknie eksponuje oczy! I schnie w sekundę, nie wymaga stylizacji… Warto ją przemyśleć.

6/6
Kosmetyki do stylizacji krótkich włosów: Sebastian Professional, Delia Cameleo, Moroccanoil
Mat. prasowe

Czym stylizować krótkie fryzury?

To proste! Ważne, by włosy były w dobrej kondycji, potem wystarczy lekko je usztywnić i… dodać im  odrobinę powietrza ;). Oto kosmetyki, które niezawodnie zadbają o każdą krótką fryzurę.

Od lewej:

Suchy szampon Cameleo Volume Up, Delia, ok. 14 zł

Odżywka nadająca teksturę Effortless Preset Conditioner, Sebastian Professional, 79 zł

Kuracja Moroccanoil i Kuracja Moroccanoil Light do włosów delikatnych, rozjaśnianych lub farbowanych na blond, każda za 180 zł

 

 

Więcej na temat fryzury fryzury trendy