Najlepsze korektory /Clare Blanc Najlepsze korektory /Bell Najlepsze korektory /Golden Rose Najlepsze korektory /Wibo Najlepsze korektory /Arbonne
Najlepsze korektory 2019
Mat. prasowe

Masz trądzik i trochę się go wstydzisz? Zainwestuj w korektor! Oto najlepsze z nich: ukryją wszystkie niedoskonałości, sa trwałe i możesz je nosić nawet bez podkładu!

Najlepsze korektory 2019

Pisaliśmy już o kosmetykach, które w kilka tygodni zwalczą trądzik, a na dodatek kosztują grosze, ale ty nie możesz czekać tak długo? Oto korektory, które niezawodnie ukrywają nie tylko krostki i wypryski, ale i blizny potrądzikowe oraz przebarwienia albo rumień cery naczynkowej.

Jak używać korektora?

Najważniejsze jest, by był idealnie dobrany do koloru skóry! Nakładaj go tylko punktowo na zmianę. Delikatnie rozetrzyj, by nie miał wyraźnych konturów, i dopiero na niego nałóż podkład. Chociaż… wcale nie jest konieczny! Dobrze dopasowany do kolorytu cery korektor możesz nosić solo. Oto najlepsze korektory 2019 roku - niektóre są  hypoalergiczne lub mineralne, dla najbardziej wrażliwych!

1/5
Najlepsze korektory /Clare Blanc
Mat. prasowe

Korektor mineralny, Clare Blanc

Ukrywa wszelkie niedoskonałości: wypryski, zaczerwienienia, przebarwienia, plamki posłoneczne, cienie pod oczami… Dzięki delikatnej, sypkiej konsystencji idealnie wtopia się w skórę, tworząc naturalny efekt “no make-up”. Nakładaj pędzlem!

Cena: 14,90 zł

2/5
Najlepsze korektory /Bell
Instagram

HYPOAllergenic Lightening Concealer, Bell

Hypoalergiczny korektor rozświetlająco-korygujący. Nie tylko kryje krostki, ale też, dzięki zawartej w składzie krzemionce, silnie rozprasza światło, zapewniając efekt wygładzenia skóry. Maskuje też sińce pod oczami.

Cena:  16,99 zł

3/5
Najlepsze korektory /Golden Rose
Mat. prasowe

Korektor HD, Golden Rose

Zawiera pigmenty, które rozpraszają światło, więc nie tylko koryguje niedoskonałości, ale też rozjaśnia skórę i wygładza drobne zmarszczki. Nadaje się także pod oczy.

Cena: 22,90 zł

4/5
Najlepsze korektory /Wibo
Mat. prasowe

4 in 1 Concealer Palette, Wibo

Paleta korektorów do różnych niedoskonałości. Różowy maskuje sińce pod oczami, zielony kamufluje popękane naczynka, jasnobeżowy maskuje wypryski, a ciemniejszy - modeluje kształt twarzy.

Cena: 14,99 zł

 

5/5
Najlepsze korektory /Arbonne
Mat. prasowe

Korektor w płynie The Real Conceal, Arbonne

Najbardziej luksusowy w naszym zestawieniu, ma formułę o lekkiej konsystencji, która idealnie dopasowuje się do odcienia cery i doskonale pokrywa przebarwienia, niedoskonałości i oznaki starzenia się skóry.

Cena: 135 zł

 

Więcej na temat kosmetyki do makijażu