Modne fryzury, wiosna 2019: kucyk z bąbelkami/Fenty x Puma
Pinterest.com

Kucyk to najbardziej powszednia fryzura, jaką można sobie wyobrazić - i jedna z najczęściej noszonych! Na szczęście projektanci starają się, by nie była nudna i wciąż wymyślają, jak ją wzbogacić i ozdobić. Wiemy, jak go nosić tej wiosny!

Kucyk z bąbelkami

W tym roku ozdabiamy  kucyk nie u nasady, a na jego długości. Oplatamy go kolorowymi chustkami, rzemykami, neonowymi gumkami… i to w kilku miejscach! Efektem jest ultramodny kucyk z bąbelkami. Jak go nosić, zobaczysz w naszej galerii.

1/5
Modne fryzury, wiosna 2019: kucyk z bąbelkami/Fenty x Puma
East News

Fenty x Puma

Bąbelkowy kucyk może zaczynać się już od czubka głowy! Robi się to tak: dzielisz włosy na dwie części. Górną wiążesz w kucyk wysoko, prawie na koronie głowy. Dobierasz do niej kolejne pasma włosów z boków głowy (tak jak przy warkoczu dobieranym) i podwiązujesz - najlepiej neonową gumką! - do pierwszego kucyka, tworząc bąbelki z włosów. Szalenie efektowna, nowoczesna fryzura o lekko sportowym charakterze, ale sprawdzi się także na plaży i letniej imprezie.

2/5
Modne fryzury, wiosna 2019: kucyk z bąbelkami/Erika Cavallini
East News

Erika Cavallini

Coś dla ciebie, jeśli lubisz stylistykę boho - kucyk opleciony na całej długości rzemieniem. Ważne, by włosy pod nim były lśniące i zadbane, a rzemień w kolorze kontrastującym do ich odcienia. Nie tylko na letni festiwal!

3/5
Modne fryzury, wiosna 2019: kucyk z bąbelkami/Jour Ne
East News

Jour Ne

Tu mamy aż dwa mocne trendy: opaskę nad czołem i złapany dwa razy na długościach włosów kucyk. Całość jest lekko potargana, opaska wygląda, jakby zaraz miała zsunąć się z czoła, a gumka, która wiąże kucyk, jakby była z podstawówki. Będziemy się tak czesać na wakacjach!

4/5
Modne fryzury, wiosna 2019: kucyk z bąbelkami/Public School
Pinterest.com

Public School

Bąbelkowy kucyk jest świetną fryzurą także dla dziewczyn o kręconych włosach - ich loki mają taką objętość, że bąbelki z włosów tworzą się same i mają imponującą wielkość! Dają też bonus - lekko ujarzmione pasma nie plączą się tak bardzo, jak w przypadku zwykłego kucyka.

5/5
Modne fryzury, wiosna 2019: kucyk z bąbelkami/Lanvin
East News

Lanvin

Nie chcesz nosić "bąbelków", bo czujesz, że masz zbyt rzadkie włosy lub po prostu nie wypada ci tak zaszaleć w pracy? Lanvin proponuje bardzo elegancki, gładki kucyk ścisło opleciony na co najmniej połowie długości chustką, najlepiej w tonacji ubrania. Żaden szef się nie przyczepi, a pół biura będzie podziwiać, zobaczysz!

 

Więcej na temat fryzury