Nowa bluza Małgorzaty Sochy
Sprawdźcie!
1/5
Nowa bluza Małgorzaty Sochy


Na początku marca świat obiegła elektryzująca wiadomość – Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka. A że mamy do czynienia z Małgorzatą Sochą, nikogo nie powinno dziwić, że stylizacje aktorki są zupełnie nową interpretacją pojęcia „ciążowy strój".

 

Więcej: Małgorzata Socha w sukience z sieciówki za 59 złotych. Nadal możecie ją kupić!

 

No dobra, może w tym przypadku „stylizacja" to odrobinę górnolotne określenie. Ale bez wątpienia czerwona bluzosukienka, którą Socha właśnie pokazała na Instagramie jest super i bardzo jej teraz potrzebujemy.

 

Więcej: Małgosia Socha pokazała zdjęcie z mamą. Fani są pod wrażeniem... opisu fotografii!

 

Dobra wiadomość – sprzedaje ją polska marka, a jej cena pozytywnie was zaskoczy. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Niedawno urodziła córeczkę, a już jest na diecie! Co na to fani?

 

2/5
Nowa bluza Małgorzaty Sochy

 

Oto i ona w całej krasie. I choć ta sukienkowa bluza w soczystej czerwieni nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet w ciąży, musimy przyznać, że to całkiem zręczny patent na ukrycie brzuszka.

 

3/5
Nowa bluza Małgorzaty Sochy

 

Bluza Małgorzaty Sochy to projekt Łukasza Jemioła z kolekcji wiosna/lato 18. Dzięki jej długiemu fasonowi sądzimy, że będzie się prezentować wspaniale zarówno ze sneakersami jak i szpilkami.

 

4/5
Nowa bluza Małgorzaty Sochy

 

Jeśli tak samo jak my pragniecie tej długiej bluzy, mamy dla was dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że wciąż możecie ją dorwać na jemiol.com. Zła? Kosztuje 549 zł...

 

5/5
Nowa bluza Małgorzaty Sochy

 

Tę samą bluzę projektant sprzedaje w czterech wersjach kolorystycznych. Na którą się skusicie?

 

Więcej na temat Małgorzata Socha