Fryzury: fale Etro wiosna 2019
East News

Powinny być miękkie, lekko rozprostowane i nieco potargane - takie, jakbyś zakręciła loki na ważny wieczór, a potem poszła w nich spać i rano się nie uczesała. Proste? I naturalnie piękne. Podpowiadamy, jakie fale układać tej wiosny, by wyglądały, jakby ułożył je wiatr.

Nie staraj się za bardzo

Ta fryzura wygląda, jakby cały czas była w ruchu. Dość cienkie pasma skręcają się łagodnie w różnych kierunkach i… żyją swoim życiem. Lekko matowe wyglądają naturalniej, ale możesz je też nabłyszczyć, jeśli zależy ci na bardziej kobiecym (i uporządkowanym!) efekcie. Przedziałek zrób pośrodku głowy lub z boku, kiedy chcesz dodać fryzurze objętości. Co i jak jeszcze zrobić? Przeczytasz poniżej!

1/5
Fryzury: fale Etro wiosna 2019
East News

Etro

Najbardziej uniwersalne są fale lekkie, puszyste i świeże, jak na backstage'u Etro. Dość regularne załamania powstały po rozpleceniu warkocza lub pracy z prostownicą, która idealnie nadaje się do "łamania" włosów. Zwróć uwagę na istotny szczegół: końcówki poszczególnych pasm są proste, nie układają się w loki. To daje fryzurze lekkość i nowoczesne wykończenie.

2/5
Fryzury: fale Alberta Ferretti wiosna 2019
East News

Alberta Ferretti

Kolejna zaleta miękkich, naturalnych fal? Zmiękczają rysy twarzy. Wzmocnisz ten efekt, jeśli rozjaśnisz kilka pasm przy skroni i mocno je nabłyszczysz.

3/5
Fryzury: fale Chanel wiosna 2019
East News

Chanel

Fale tak dyskretne, że niemal zupełnie wyprostowane, to kolejna odsłona najmodniejszego uczesania sezonu. Dziewczyny o prostych włosach będą ją miały naturalnie już po kilku godzinach ;). Aby uzyskać ciekawy efekt lekko połamanych fal, włosy zapleć z luźny warkocz i zostaw na jakiś czas. Potem rozczesz, matując je pudrem do stylizacji. Resztę zrobi czas i… wiatr!

 

4/5
Fryzury: fale Paul and Joe wiosna 2019
East News

Paul and Joe

Jeśli twoje włosy naturalnie się kręcą, ale nie tworzą burzy loków, fryzura z fal jest dla ciebie, bo układać się będzie sama! By wyglądała jak najlepiej, podetnij włosy do ramion i poproś fryzera o delikatne cieniowanie. Grzywka podzielona na boki nada uczesaniu modny styl lat 70.!

5/5
Fryzury: fale Philisophy di Lorenzo Serafini wiosna 2019
East News

Philisophy di Lorenzo Serafini

Na koniec zdradzimy ci mały sekret: fale to najwygodniejsza fryzura świata. Wystarczy, ze lekko zmoczysz wlosy, odciśniesz je w ręcznik i spryskasz solą morską! Możesz też pójść spać w spiętych mokrych włosach i rano dosuszyć je, pochylając głowę w dół. Taki nonszalancki, potargany efekt pojawiał się na największych wybiegach, więc tobie też wolno ;)!

Czytaj także: Wolisz proste włosy? Też dobrze. Podpowiadamy, jak je układać tej wiosny

Więcej na temat fryzury trendy włosy