Eos
1/5
Eos

Lara Gessler została przyłapana przez paparazzi w odważnej stylizacji! Ostatnio córka Magdy Gessler coraz częściej zwraca naszą uwagę swoimi strojami. Tym razem postawiła na komfortową czerń.

 

Zobacz też: Gotuje, doradza restauratorom i pisze książki. Czy Lara Gessler jest podobna do matki?

 

Jednak jeden z elementów jej outfitu wzbudza kontrowersje – miała ona na sobie odważne legginsy! Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby się im lepiej przyjrzeć!

 

Więcej: Kolorowe legginsy do biegania (pasują też do szpilek :)

 

2/5
Eos

Lara Gessler rozwija się pod kątem stylu. Musimy przyznać – jej looki stają się coraz ciekawsze. Nie inaczej było tym razem. Córka Magdy Gessler pokazała się w sportowej stylizacji.

3/5
Eos

28-latka miała na sobie klasyczną, czarną ramoneskę ze skóry, pod którą założyła miętowozieloną bluzę z kapturem z nadrukiem w palmy i prosty, czarny t-shirt.

4/5
Eos

Podobają się wam buty blogerki kulinarnej? To model Equalizer-perfect kultowej amerykańskiej firmy Skeechers z szarym gradientem. Kosztują ok. 320 zł!

5/5
Eos

Jednak najbardziej przyciągającym wzrok elementem looku Lary były jej odważne, ultradopasowane legginsy z przezroczystymi wstawkami po bokach nogawek. Co ciekawe, sprzedaje je polska marka Cardio Bunny za 99 zł! Spodnie w takim stylu uwielbia Gigi Hadid! Musimy przyznać, że Lara ma super nogi i w tych legginsach wygląda doskonale!