Gwiazdy z grzywką: Dorota Rabczewska-Stępień Gwiazdy z grzywką: Agnieszka Dygant Gwiazdy z grzywką: Karlina Szostak Gwiazdy z grzywką: Paulina Krupińska-Karpiel Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
Instagram

Grzywka ma swoje pięć minut - także w Polsce! Zagraniczne gwiazdy noszą ją od dawna, ale w Polsce moda na nie wróciła dopiero niedawno. Jak noszą grzywkę słynne Polki i która wygląda w niej najlepiej?

Grzywka Anny Lewandowskiej - od tego się zaczęło

Niektóre gwiazdy, np. Karolina Szostak, Paulina Krupińska-Karpiel lub Agnieszka Dygant, miały grzywkę już dawno. Ale prawdziwa moda na nią zaczęła się, gdy taką fryzurę zrobiła sobie Anna Lewandowska - nosi ciężką, grubą i lekko podwinietą grzywkę w stylu lat 70. Czy wygląda w niej lepiej niż inne gwiazdy? Zobacz naszą galerię i oceń!

1/5
Gwiazdy z grzywką: Dorota Rabczewska-Stępień
East News

Dorota Rabczewska-Stępień

Grzywkę ma też Dorota Rabczewska-Stępień. Nosi ją jednak bardziej w stylu lat 90. - dłuższą po bokach i nieco wystrzępioną. Świetnie pasuje do bardzo modnej w tym roku grubej i szerokiej opaski, którą lansował dom mody Prada. Oraz do wysokiego kucyka!

2/5
Gwiazdy z grzywką: Agnieszka Dygant
East News

Agnieszka Dygant

Oto weteranka grzywki ;)! Trzeba przyznać, że grzywka świetnie pasuje do wyrazistej urody Agnieszki Dygant. Jej grzywka miękko łączy się z pasmami włosów po bokach. Taka potargana, lekko nonszalancka stylizacja prostej fryzury dodaje jej życia i… wieczorowego rozmachu.

3/5
Gwiazdy z grzywką: Karlina Szostak
East News

Karolina Szostak

Oto fryzura… niemal Rachel z "Przyjaciół": mocno wycieniowane pasma przy twarzy, wyrazisty balejaż i grzywka w "pazurkach" - wszystko, co najlepsze z lat 90.! 

4/5
Gwiazdy z grzywką: Paulina Krupińska-Karpiel
Instagram

Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel po niezbyt długiej przerwie niedawno wróciła do grzywki. Autorem jej nowej fryzury jest stylista włosów Piotr Siwek. Nam podoba się zwłaszcza piękna, subtelna koloryzacja przy twarzy - idealnie rozjaśnia ciemną grzywkę!

5/5
Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ma piękne, mocne włosy, więc gruba, ciężka i równej długości grzywka pasuje jej idealnie. Aby wyglądała elegancko, należy ją nieco wygładzać prostownicą. Wolisz nieco bardziej nonszalancką stylizację? Wystarczy, że wysuszysz włosy nie na szczotce, a naturalnie - uzyskają lekko potarganą fakturę i wakacyjny luz.