Dominika Kulczyk w dziennej stylizacji
I ta cena!
1/7
Dominika Kulczyk w dziennej stylizacji

 

Zamknijcie na moment oczy i wyobraźcie sobie, że wasz budżet na ubrania jest nieograniczony. Całkiem przyjemna perspektywa, nieprawdaż?

 

Więcej: Dominika Kulczyk: „Mój tato często powtarzał, że kocha się nie za coś, ale...”

 

Cóż, dla niektórych to nie sen na jawie, a szara codzienność. Dominika Kulczyk została sfotografowana wczoraj na spacerze po Warszawie w stylizacji, która była niczym przegląd najgorętszych kolekcji sezonu wiosna/lato 18. Ale to nie koniec historii – tego samego dnia - tylko wieczorem - gwiazda TVN i bizneswoman pojawiła się na imprezie tygodnika „Wysokie Obcasy" – i miała na sobie garnitur, który mógł kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Więcej: „Forbes” opublikował ranking najbogatszych Polaków

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć o tych stylizacjach.

 

Więcej: Kulczyk, Lewandowski, Gortat... Zobaczcie, kto jest na liście najbogatszych Polaków przed czterdziestką

 

2/7
Dominika Kulczyk w sukni Vetements

 

Oto poranny look Dominiki Kulczyk. Telewizyjna filantropka zestawiła w nim ze sobą zdekonstruowaną suknię w czerwoną panterkę z czarnymi, nabijanymi ćwiekami botkami na obcasie i olbrzymią, pikowaną torbą. Jej sukienka z czarnym tyłem jest propozycją Vetements na wiosnę/lato 18 i kosztuje 7119 zł.

 

3/7
Dominika Kulczyk w botkach Saint Laurent

 

Może i nie są zbyt wygodne, ale z pewnością wyglądają bosko. Botki Dominiki Kulczyk to projekt Saint Laurent, nazywają się Debbie 100, a ich cena wynosi 5339 zł.

 

4/7
Dominika Kulczyk z torbą Boy Chanel

 

Ponieważ akcesoria są najważniejsze, Dominika Kulczyk ściskała pod pachą torbę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. To model Boy od Chanel w rozmiarze jumbo, za który należy zapłacić rujnujące portfel 20 000 zł.

 

5/7
Dominika Kulczyk w komplecie vintage Dior
ONS.pl

 

Ale elegancka okazja wymaga adekwatnej stylizacji. Oto jak Dominika Kulczyk prezentowała się na wieczornej imprezie „Wysokich Obcasów". Całkiem zwyczajnie? Może na pierwszy rzut oka. Ponieważ my widzimy wszystko, zauważyliśmy dyskretną pszczołę na prawej piersi żakietu bizneswoman, która jest symbolem Diora.

 

6/7
Dominika Kulczyk w komplecie vintage Dior
ONS.pl / Tag-Walk

 

Dlaczego pszczoła? Pora na małą lekcję historii mody. Haftowana pszczoła jest symbolem męskiej linii Dior Homme i została wprowadzona przez Hedi'ego Slimane jako hołd złożony Christianowi Diorowi, który był pasjonatem ogrodnictwa. Insekty takie jak biedronki, motyle i pszczoły pojawiają się w nowych kolekcjach Marii Grazii Chiuri – na przykład na torebce CD Bee Bag czy w kolekcji biżuterii Dior Joaillerie Milly La Foret. Na zdjęciu pokaz Dior wiosna/lato 17 i torebka Bee Bag.

 

7/7
Dominika Kulczyk w komplecie vintage Dior
ONS.pl

 

Ile kosztował żakiet oraz spódnica Dominiki Kulczyk od Diora? Z pewnością nie jest on z żadnej z niedawnych kolekcji francuskiej marki, a swoją sylwetką przypomina projekty Johna Galliano ze wczesnych lat 00. Jeśli rzeczywiście komplet bizneswoman jest z archiwalnej kolekcji, jego cena może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Więcej na temat Dominika Kulczyk