Stylizacja Dody w Sopocie Stylizacja Dody w Sopocie Stylizacja Dody w Sopocie Stylizacja Dody w Sopocie Stylizacja Dody w Sopocie
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram
1/6
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram

 

Można nie przepadać za jej kontrowersyjnym wizerunkiem, charakterystycznym stylem muzycznym i kwiecistymi wypowiedziami. Ale jedno jest pewne: kiedy Doda pokaże nową stylizację, zawsze będziemy pod wrażeniem.

 

Więcej: Najpierw Rozenek i Doda, a teraz Karolina Szostak! Ta różowa sukienka polskiej marki to hit! Kto wygląda w niej najlepiej?

 

Od różowej sukienki Niumi (którą po niej założyły także Małgorzata Rozenek oraz Karolina Szostak) czy słynnych srebrnych kozaków z cekinów od Saint Laurent aż po skórzane mikrospodenki, które w jej szafie wiszą juz od 9 lat – w ciągu ostatnich tygodni pisaliśmy o strojach Dody znacznie więcej niż dotychczas. 

 

Więcej: „Te same spodenki od 10 lat" Doda wystąpiła w szortach, które miała na sobie w 2009 roku! Zobacz zdjęcia

 

Tym razem Doda zastosowała stary jak świat przepis na udany look: weź coś superluksusowego... i połącz to z czymś supertanim! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię.

 

2/6
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram

 

Oto look, który ukazał się oczom prawie 500 tysięcy fanów Dody śledzących ją na Instagramie. Na fotce wokalistka pozuje na tle sopockiego hotelu w stylizacji składającej się z czarnej sukienki midi, wzorzystego kimona i pomarańczowych klapek. Jakie ma na sobie marki?

 

3/6
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram

 

Zacznijmy od tego, co luksusowe. Na wierzch swojej stylizacji Doda narzuciła wzorzyste, jedwabne kimono z długimi rękawami. Okazuje się, że to sukienka prosto z letniej kolekcji Versace. Jej cena? Zwala z nóg – Doda zapłaciła za nią aż 11360 zł!

 

4/6
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram

 

A ponieważ najciekawsze połączenia są wtedy, gdy ekskluzywną modę łączymy z przystępnymi cenowo sieciówkami, swoje ekstrawaganckie kimono Doda połączyła z czarną dżersejową sukienką z H&M za 179 zł.

 

5/6
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram

 

Do swojej wakacyjnej stylizacji Doda dobrała dodatki w kolorze soczystego pomarańczu: swoją słynną torbę Birkin od Hermesa oraz klapki polskiej marki Philo za 266 zł. Philo to autorski projekt absolwentki prestiżowego nowojorskiego Fashion Institute of Technology Anny Kociugi. W swoich ubraniach podkreśla połączenie europejskiej elegancji i konserwatywnego szyku z amerykańską swobodą i luzem.

 

6/6
Stylizacja Dody w Sopocie
Instagram

 

Jak oceniacie stylizację Dody?

 

Więcej na temat Doda