Anna Lewandowska jest ikoną mody Anna Lewandowska jest ikoną mody Anna Lewandowska jest ikoną mody Anna Lewandowska jest ikoną mody Anna Lewandowska jest ikoną mody
Anna Lewandowska jest ikoną mody
Chcemy go mieć!
1/5
Anna Lewandowska jest ikoną mody


Kiedy Anna Lewandowska zakłada ubranie, robi coś więcej niż po prostu je nosi – trenerka przeciera modowe szlaki nie tylko dla jej 1,6 miliona obserwujących na Instagramie, ale i w zasadzie wszystkich Polek.

 

Więcej: Lewandowscy, Majdanowie, Zamachowscy, Kinga Rusin z ukochanym... Zobaczcie, jak gwiazdy spędzają Święto Zakochanych!

 

Wyrocznia dietetyki, treningu i macierzyństwa – oraz praktycznie wszystkiego, czego się podejmuje – właśnie pokazała nową stylizację z elementem garderoby, w którym w zasadzie nie ma nic ciekawego – a przy użyciu jednego prostego tricku (i pewnego odjechanego paska) sprawiła, że wygląda jak modowe objawienie. Sprawdźcie, o co chodzi - wszystko znajdziecie w naszej galerii! :)

 

Więcej: Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich rośnie jak na drożdżach! Klara ma już 9 miesięcy!

 

Wystarczy już tego zachwycania się stylowym geniuszem Anny – zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć na własne oczy jej sztuczkę.

 

Więcej: Siostra Roberta Lewandowskiego kopiuje styl Anny Lewandowskiej? Internauci nie mają wątpliwości!

 

2/5
Anna Lewandowska jest ikoną mody

 

Ok, wiemy, że Anna Lewandowska założyła prochowiec, co samo w sobie nie jest zbyt interesujące. Ale ten konkretny prochowiec to dzieło brytyjskiej marki AllSaints, zwie się Riley Mac i kosztuje 893,40 zł w Zalando, ponieważ jest obecnie przeceniony o 40%. Stylowa i oszczędna – ach, ta Anna!

 

3/5
Anna Lewandowska jest ikoną mody

 

Do swojego płaszcza „Lewa" dobrała czerwoną bluzę niemieckiej marki Glamometer (330 zł) oraz czarną, pikowaną kopertówkę, która wygląda jak Chanelka i prawdopodobnie nią jest.

 

4/5
Anna Lewandowska jest ikoną mody

 

Ale clou sprawy leży nie w tym, co Lewandowska założyła – ale co z tym zrobiła. Anna zrezygnowała z beżowego paska, którym przewiązany jest jej prochowiec, a zamiast tego postawiła na kontrastujący (tzw. „statementowy"), parciany model z graficznymi hasłami. Psst, takie paski z podwójną obręczą w miejsce klamry – w dodatku noszone w taki sposób, aby większość paska zwisała swobodnie – są teraz hot.

 

5/5
Anna Lewandowska jest ikoną mody

 

Pasek, na który postawiła Anna Lewandowska to dzieło polskiej streetwearowej marki PLNY Lala. „Uważasz, że pasek odgrywa drugoplanową rolę? Nic bardziej mylnego!", czytamy na stronie brandu. „Pasek HOLD ME TIGHT gra główną, a Twoja stylizacja w nim to prawdziwy blockbuster". Trudno się z tym nie zgodzić – szczególnie, że rzeczony pasek kosztuje tylko 69 zł.

 

Więcej na temat Anna Lewandowska