Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Drogo!
1/7
Agnieszka Woźniak-Starak

 

T-shirt, jeansy i plecak brzmią jak zupełne przeciwieństwo luksusowej mody. Ot, zwyczajne ciuchy, które nosimy na co dzień, w sytuacjach nie wymagających wyjściowego stroju. A jednak – w ciągu ostatnich paru sezonów moda przewrotnie przejęła te podstawy codziennej garderoby i stworzyła ich luksusowe odpowiedniki. Przykład? Najnowsza stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak!

 

Więcej: WIENIAWA, WOŹNIAK-STARAK, ARCIUCH... POLSKIE GWIAZDY, KTÓRE POKAZAŁY SIĘ BEZ MAKIJAŻU

 

Prezenterkę sfotografowano w stroju, który na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od stylizacji jaką można z łatwością skompletować w sieciówce – t-shirt, poprzecierane jeansy, plecak znajdziecie dosłownie wszędzie. Ale każde z ubrań Agnieszki to designerki projekt z najnowszych letnich kolekcji! Kiedy zobaczycie ile kosztował jej plecak dostaniecie zawrotów głowy! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć!

 

Więcej: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU - FANI NIE KRYJĄ... ZASKOCZENIA!

 

2/7
Agnieszka Woźniak-Starak

 

Tak wyglądała stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak w pełnej krasie.

 

3/7
Agnieszka Woźniak-Starak

 

Choć wydaje się zupełnie zwyczajny, t-shirt prezenterki z wizerunkiem Kurta Cobaina sprzedaje marka R13 i kosztuje 1499 zł!

 

4/7
Agnieszka Woźniak-Starak
Mat. prasowe

 

Buty gwiazdy telewizji znają chyba wszyscy. To model Superstar adidasa, za który zapłacicie 399 zł.

 

5/7
Agnieszka Woźniak-Starak

 

Ten plecak to prawdziwa perełka! Jak zapewne widzicie po wielkim logo, za to skórzane cudo odpowiada Gucci. Jego cena? Już nie tak cudowna. Żeby go mieć musicie wydać aż 6999 zł!

 

6/7
Agnieszka Woźniak-Starak

 

Do swojego plecaka Gucci Agnieszka Woźniak-Starak dopasowała okulary również z kolekcji włoskiego domu mody. Te ozdobione złotym brokatem oprawki-aviatorki to wydatek rzędu 1599 zł.

 

7/7
Agnieszka Woźniak-Starak

 

Co myślicie o stylizacji Agnieszki? Czy jej ciuchy wyglądają na swoją cenę?

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak