Modna stylizacja nie istnieje bez pięknej fryzury, dlatego impreza Flesz Fashion Night 2021 po prostu nie mogłaby się odbyć bez marki Syoss! 2 września w Pałacu Kultury i Nauki spotkały się największe gwiazdy na najważniejszej imprezie modowej roku. Podczas pokazu kreacji od polskich projektantów spojrzenia zebranych gości przyciągały nie tylko ubrania, ale i fryzury modelek. Naturalne, piękne i kobiece. Odpowiadał za nie Piotr Sierpiński, czyli fryzjer gwiazd oraz ekspert marki Syoss. Ten utalentowany stylista włosów postanowił wydobyć naturalność modelek i… to był strzał w dziesiątkę!

Reklama
AKPA

Podczas tegorocznego Flesz Fashion Night odbył się pokaz specjalny Syoss, na którym zostały zaprezentowane 4 modne fryzury stworzone przez Piotra. Pierwsza z nich to efektowna, ale nieprzesadzona obojętność. Delikatnie pofalowane końce to coś, co kocha każda z nas. Druga stylizacja to kobiece loki, jednak w bardzo subtelnym wydaniu. Trzecia fryzura to eleganckie wygładzenie. Czwarta stylizacja to look z pazurem! Artystyczny (kontrolowany!) nieład świetnie sprawdzi się na krótszych włosach. Wszystkie fryzury zostały stworzone z użyciem produktów Syoss, które doskonale utrwaliły włosy modelek i nadały im blasku.

AKPA

W trakcie imprezy każdy z gości mógł podejść do strefy Syoss. Porozmawiać z Piotrem, poradzić się go w sprawie stylizacji i pielęgnacji włosów albo przetestować kosmetyki Syoss! Musimy przyznać, że było to jedno z najbardziej obleganych miejsc podczas Flesz Fashion Night i mi też podpytaliśmy Piotra o kilka rzeczy :).

AKPA

Obecność kosmetyków Syoss na imprezie nie powinna nikogo dziwić. Marka Syoss od lat jest gwarancją pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji z najwyższej półki. Jej eksperci są zawsze na bieżąco z trendami i stale udoskonalają receptury. Zresztą, skoro sam Piotr Sierpiński został ambasadorem marki, to najlepszy dowód na to, że te produkty uwielbiają profesjonaliści!

Mat.prasowe
Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Syoss

Reklama
Reklama
Reklama