Kiedy startuję letnie wyprzedaże 2018?
Kiedy startuję letnie wyprzedaże 2018?
Kochasz wyprzedaże? To news dla Ciebie!
1/8
Kiedy startuję letnie wyprzedaże 2018?

 

Czasem można odnieść wrażenie, że sieciówki nieustannie kuszą nas niekończącymi się promocjami i ofertami specjalnymi. Ale nie dajcie się nabrać: letnie wyprzedaże to wciąż jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarium zakupowym każdej oszczędnej fashionistki, a większość sieciówek zwleka z największymi obniżkami właśnie do sezonu wyprzedażowego

 

Więcej: SUPERMODNE BOTKI I SEKSOWNE KOZAKI - BUTY Z WYPRZEDAŻY ZA MNIEJ NIŻ 100 ZŁOTYCH

 

Szczególnie można przyoszczędzić na luksusowej modzie od projektantów – niektóre z designerskich sklepów oferują wówczas nawet 50% obniżek.

 

Więcej: W ZARZE ROZPOCZĘŁA SIĘ WYPRZEDAŻ. ZNALAZŁYŚMY 10 NAJWIĘKSZYCH OKAZJI CENOWYCH

 

Ponieważ sezon wyprzedażowy zazwyczaj rusza na przełomie czerwca i lipca, macie jeszcze chwilę na przygotowanie listy zakupowej. Specjalnie na tę ewentualność przygotowaliśmy dla was wyprzedażowy przewodnik po waszych ulubionych sieciówkach. 

 

Więcej: MARINA W ZARZE WYPATRZYŁA SUKIENKĘ ZA 109 ZŁOTYCH. POKOCHAJĄ JĄ KOBIETY Z MAŁYM BIUSTEM!

 

Gdzie znajdziecie najlepsze obniżki? Kiedy startują? Od Zary, Mango, H&M, Reserved, Mohito, Stradivariusa czy Bershki – zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego o letniej wyprzedaży w waszym ulubionym sklepie!

 

2/8

 

W najpopularniejszej sieciówce – Zarze – wyprzedaże najprawdopodobniej wystartują 15 czerwca. Z kolei same obniżki będą oscylować w przedziale -20% aż do całkiem przyjemnego -50%.

 

3/8

 

H&M przewiduje start letniej wyprzedaży 19 czerwca. Jak co roku obniżki cen sięgną aż 80%!

 

4/8

 

Mango co roku rusza z wyprzedażami juz w połowie czerwca. Obniżki w hiszpańskiej sieciówce sięgają aż 70%.

 

5/8

 

Reserved jako jedno z pierwszych startuje w letnich wyprzedażach. Dotychczas polska sieciówka rozpoczynała obniżki nawet o 70% już w pierwszej połowie czerwca.

 

6/8

 

Mohito – podobnie jak Reserved – jest częścią polskiej spółki LPP, zatem zasady wyprzedaży są w obu sklepach takie same. Wobec tego, w Mohito obniżki powinny sięgnąć 70% i wystartować już lada dzień!

 

7/8

 

W Bershce wyprzedaże sięgną aż 50%! Sieciówka zwykle rusza z obniżkami w połowie miesiąca, w tym roku przewiduje się, że będzie to 15 czerwca.

 

8/8

 

Podobnie jak w przypadku Mohito, 15 czerwca również Stradivarius obniży swoje ceny aż o połowę (obie marki są częścią hiszpańskiego konglomeratu Inditex).

 

Więcej na temat wyprzedaze