zamszowe ramoneski z Lidla motocyklowe ramoneski z Lidla żółte ramoneski z Lidla ramoneski z Lidla
Hailey Bieber w skórzanej ramonesce
East News

Ramoneska to bez wątpienia jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych elementów garderoby. Hailey Bieber doskonale zdaje sobie z tego sprawę i często sięga po ramoneski, które uzupełniają jej stylizacje bez względu na okazję czy pogodę. Ramoneskę możemy nosić bowiem zarówno latem, jak i jesienią, a także wiosną czy zimą jako zamiennik marynarki. Nie masz jeszcze idealnej ramoneski w swojej szafie? Nic straconego! Już niedługo modne ramoneski pojawią się w ofercie Lidla!

Ramoneski w Lidlu

Już od poniedziałku, 26 sierpnia, w sklepach Lidl będzie można kupić modne ramoneski w różnych kolorach i fasonach. Pojawią się kurtki ze skóry ekologicznej, a także z zamszu. Ramoneski dostępne w Lidlu będą w różnych kolorach - od klasycznej czerni po kolor żółty czy bordowy. Na uwagę zasługują także ich fasony - nie zabraknie obcisłych ramonesek i tych bardziej oversize'owych w motocyklowym stylu. Wykończenia kurtek też zwracają uwagę - jedne modele zostały ozdobione ciekawymi marszczeniami, inne dużymi kołnierzami czy suwakami. Z pewnością każda kobieta znajdzie fason dla siebie.

Co istotne, ramoneski będą mieć szeroką rozmiarówkę. Będzie można je kupić bowiem w rozmiarach od 34 do 44. Pojawi się także model plus size 56. Ramoneski znajdziecie zarówno w dyskontach stacjonarnie, jak i online w sklepie internetowym Lidla. Nie będziemy jednak ukrywać, że największe wrażenie robi jednak cena - wszystkie modele ramonesek z Lidla będą kosztować 79 złotych. 

1/4
zamszowe ramoneski z Lidla
Mat. prasowe

W Lidlu będzie można kupić ramoneski zarówno zamszowe, jak i ze skóry ekologicznej. Modele ze zdjęcia będą kosztować 79 złotych.

2/4
motocyklowe ramoneski z Lidla
Mat. prasowe

W Lidlu pojawią się też ramoneski z ciekawymi marszczeniami i dekoracyjnymi suwakami. Model ze zdjęcia będzie kosztować 79 złotych. 

3/4
żółte ramoneski z Lidla
Mat. prasowe

Lidl będzie oferować także ramoneski w intensywnych kolorach - żółty to świetny wybór na jesień. Ten model również będzie kosztować 79 złotych. 

4/4
ramoneski z Lidla
Mat. prasowe

Czarna, klasyczna i zamszowa ramoneska to najbardziej uniwersalny element garderoby. Model ze zdjęcia  także będzie kosztować 79 złotych. 

Więcej na temat Kurtki Lidl