Gwiazdy na premierze Mamma Mia! Here We Go Again
East News
Fleszstyle

Gwiazdy na premierze drugiej części Mamma Mia! Wiemy czy Meryl Streep wystąpi w filmie!

Gwiazdy na premierze drugiej części Mamma Mia! Wiemy czy Meryl Streep wystąpi w filmie!
ONS
Newsy
Gwiazda "Mamma Mia" rozstała się
Jej chłopak podrywał Rihannę!

Ostatnio w Hollywood odnotowujemy same rozstania. Ale skoro się rozstają, już nie długo będziemy pisać o nowych związkach. Amanda Seyfried, znana z filmu "Mamma Mia" właśnie porzuciła swojego chłopaka, kolegę po fachu, Ryana Philippa.  Para była w sobie naprawdę zakochana i choć spotykali się krótko, bo zaledwie 3 miesiące, to wyglądali na bardzo szczęśliwym. Jednak Ryan, chyba nie czuł się dokońca szczęśliwy, bo według portalu USmagazine.com podrywał Rihannę! Phillip postawił wszystko na jedną kartę - niestety jak to w życiu bywa - został z niczym. Rihanna według świadka zdarzenia na pytanie "Co robisz dziś wieczorem" nie odpowiedziała nic i w ogóle nie zwróciła na nowego adoratora uwagi.  Choć jako oficjalny powód Seyfried podała brak zaangażowania, to nam się jednak wydaje, że podrywanie Barbadoski przeważyło o wszystkim.

Mamma Mia
Newsy
Musicale - "Mamma Mia!"
Kultuwy hit już na DVD! Milion widzów, gwiazdorska obsada i niezapomniane przeboje ABB-y w nowych, świetnych aranżacjach.

Film Mamma Mia! to niezwykłe wydarzenie muzyczne. Sophie (Amanada Seyfried) niedługo ma wyjść za mąż. Jednak zanim nadejdzie ten najważniejszy w jej życiu dzień, postanawia odnaleźć ojca. Jest tylko jeden problem... nie ma pojęcia, kto nim jest. Wtedy w jej ręce wpada pamiętnik matki, Donny (Meryl Streep). Dziewczyna odkrywa, że jej ojcem może być jeden z trzech byłych kochanków matki. Wiedząc, że Donna nie będzie z tego zadowolona, w tajemnicy przed nią Sophie zaprasza wszystkich trzech mężczyzn na swój ślub. Usiłuje utrzymać ich przyjazd w tajemnicy, ale wkrótce cała sprawa wychodzi na jaw i zaczyna się zabawa! Reżyser: Phyllida Lloyd Obsada: Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård Muzyka: Benny Andersson, Björn Ulvaeus na podstawie utworów zespołu ABBA

Aleksandra Kwaśniewska
Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska - Mamma Mia!
Na co on ją namawia! Żeby podniosła rękę na własnego ojca, zerwała z „kwaśniewskizmem”, stała się szalona i dodała sobie erotycznego powabu. A wszystko to na chwilę przed jej ślubem z Kubą Badachem!

- Do końca życia zostanie Pani „córką prezydenta”. To budzi gniew? Aleksandra Kwaśniewska: Budzi. Staram się sama o sobie tak nie myśleć i ciągle naiwnie wierzę, że w końcu ludzie zaczną mnie traktować jako autonomiczną jednostkę. – Są na to sposoby. Na przykład mogłaby Pani... zabić swojego ojca. Aleksandra Kwaśniewska: Nie jest aż tak źle, żebym musiała się uciekać do tak drastycznych metod. – Ale to wtedy z córki prezydenta stałaby się Pani… Aleksandra Kwaśniewska: Tą słynną „morderczynią własnego ojca”. Nie, dziękuję. Radzę sobie mimo wszystko i mam to szczęście, że bardzo lubię swoich rodziców, więc bycie utożsamianą z nimi nie jest dla mnie, mimo wszystko, ujmą. Lecz zapewne do końca życia będę się tłumaczyć, że funkcjonuję w mediach „dzięki” ojcu. – A nie talentowi? Aleksandra Kwaśniewska: Chociażby. I z tego nieszczęsnego „Tańca z gwiazdami”, od którego wszystko się zaczęło, też do końca życia będę się tłumaczyła. A ja myślałam wtedy, że robię sobie tylko wakacje od psychologii i za chwilę wrócę do zawodu. – Wakacje trwają i Pani psychologiem już chyba nie będzie? Aleksandra Kwaśniewska: Nie wiem, ciągle mnie to korci. Mam dwa pomysły na doktoraty, ale to, co teraz robię, za bardzo mnie ekscytuje, żeby powiedzieć: nie będę tego robiła, bo większą wartość będzie miała kariera naukowa. – Nie tyle większą wartość, co może głębszy sens. Bo tak „robimy” w rozrywce. Aleksandra Kwaśniewska: Głębszy sens? A co by mi w praktyce dał doktorat z psychologii? – Okulary. Aleksandra Kwaśniewska: Zmarszczki… – I okulary. Fajne, modne albo oldskulowe można kupić. Zyskałaby Pani dodatkowy powab erotyczny. Aleksandra Kwaśniewska: Czyli z...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner