Święta tuż tuż. Teraz właśnie jest ten szczególny czas, w którym tak wiele myśli poświęcamy swoim najbliższym. Bo chcemy ich obdarować nie tylko rzeczami, ale głównie troską, czułością, pamięcią i życzliwością. Jak w żadnym innym czasie w roku, często zastanawiamy się nad tym, co lubią osoby, które kochamy, jaki mają gust, doceniamy ich temperament i indywidualne wybory. Bez tej chwili refleksji nie da się przecież nikogo uszczęśliwić naprawdę trafionym prezentem. Co więc kupić?

Reklama

Zegarek Berlin od Lacoste

Wszyscy chcemy, żeby podarunek był przydatny i cieszył obdarowaną osobę nie tylko w ten szczególny wigilijny wieczór, ale żeby jeszcze długo po nim przypominał o nas temu, kogo kochamy. Dlatego zegarek jest najlepszym wyborem. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego pod choinkę dla osoby, która stale śledzi i wyczuwa modowe trendy i bawi się stylami, to model Berlin od Lacoste będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Dla dziewczyny, dla chłopaka, dla młodej kobiety lub dla młodego mężczyzny? Ten zegarek idealnie się dopasuje do każdego. Ty wybierz tylko jeden z trzech dostępnych kolorów. Resztę już zrobił czas.

Mat.prasowe

Lacoste Berlin 2020138 w kolorze złota

Marka Lacoste z dumą wspomina kultowy design lat 80 i 90. Model Berlin to zegarek unisex, który jest hołdem dla ponadczasowego oldschoolu. Charakterystyczny prostokątny, cyfrowy wyświetlacz to mocny symbol stylu vintage, najmodniejszego trendu nadchodzących sezonów. Berlin łączy minimalistyczną stylistykę z super modną kolorystyką retro, a wygodna metalowa bransoletka dopełnia całości. Koperta zegarka ma rozpoznawalny na całym świecie, charakterystyczny kwadratowy kształt. Cyfrowy wyświetlacz wskazuje czas, stoper i datę. Tło wyświetlacza może być białe lub czarne, wkomponowane w grafikę z prostych, podłużnych pasów koloru i logo Lacoste.

Mat.prasowe

Lacoste Berlin 2020136 w kolorze srebra

Zobacz także

Zegarek Berlin dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, srebrnym i stalowej szarości.

Mat.prasowe

Lacoste Berlin 2020134 w kolorze stalowej szarości

Berlin to więcej niż zegarek. Ten model jest pięknym wspomnieniem wybitnego designu i elementem w stylu vintage, który każdą stylizację dyskretnie wprowadzi na najwyższy poziom współczesnych trendów.

Nowa kolekcja zegarków Lacoste dostępna jest na www.timetrend.pl

Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Lacoste

Reklama
Reklama
Reklama