Intensywne kolory fluo wraz z wiosennymi kolekcjami największych domów mody znów wracają! Neony, bo o nich mowa, są jednym z najmocniejszych trendów na wiosnę 2020! Podczas tygodnia mody w Paryżu Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny domu mody Valentino, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2020! Musicie to zobaczyć!

Reklama

Neony w najnowszej kolekcji Valentino wiosna-lato 2020

Najnowszy pokaz domu mody Valentino to prawdziwa feeria soczystych barw. Choć część kolekcji poświęcona została również bieli oraz tropikalnym wzorom, na pierwszy plan zdecydowanie wychodzi kolor fluo! Wyraziste zielenie, róże, amaranty czy pomarańcze podbiły wybieg. Mogliśmy podziwiać w tych kolorach zarówno suknie maxi, jaki i mini, spódnice czy szorty. Nie zabrakło także transparentnych plisowanych sukienek, asymetrycznych krojów, bufiastych rękawów w wiktoriańskim stylu, powłóczystych sukni uszytych z falban oraz tych ozdobionych paskiem w talii. Całości dopełniały dodatki, czyli małe torebki na łańcuszkach i biżuteria w rozmiarze XXL. Ten trend polecamy wszystkim, którzy lubią się wyróżniać w tłumie, a nie da się ukryć, że właśnie wiosną najbardziej kochamy kolory fluo! Poniżej zobaczcie sami!

Reklama

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia wszystkich neonowych kreacji z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2020 domu mody Valentino!

Reklama
Reklama
Reklama