Lato sprzyja modowym eksperymentom. Zwłaszcza, ze ciepły sezon to najlepszy moment na noszenie wysokich obcasów. Teraz w cenie są szczególnie te w wyrazistych kolorach, łączące różne faktury oraz charakteryzujące się nowoczesną formą. Do tych trendów nawiązuje m.in kolekcja „juicy” marki Celebrity.

Reklama
Mat. prasowe

Nowoczesna kolekcja od Celebrity

Zdjęcia kapsuły wykonała Agata Serge, która wcieliła się również w rolę modelki. Projekt został zrealizowany podczas lockdownu w czasie pandemii, jednak liczne ograniczenia nie wpłynęły na jego artystyczny wydźwięk. Serię wyróżnia zerwanie z sezonowością, a jej inspiracją było energetyczne i dynamiczne życie miasta oraz jego industrialna architektura.

Mat. prasowe

W kolekcji znajdują się modele wykonane z materiałów o charakterze 3D, zdobione nadrukami i printami oraz w kolorach egzotycznych owoców. Oto kilka muste have’ów, które zasługują na szczególną uwagę:

Mat. prasowe

Czółenka Harper

Model Harper robi wrażenie. Wyrazisty kolor i wzór przyciąga spojrzenie, a zgrabny fason optycznie wysmukla nogi.

Zobacz także
Mat. prasowe

Sandałki Skylar

Sandałki Skylar na obcasie to fason obowiązkowy na lato. W tym sezonie w cenie są szczególnie te, które nawiązują do trendów z lat 2000. - jak biała propozycja zdobiona dżetami od Celebrity.

Mat. prasowe

Czółenka Emma

Czółenka Emma w neonowym różu to opcja dla prawdziwych fashionistek. Taki model podkręci każdą stylizację.

Mat. prasowe

Botki Naomi

Mimo, iż fason Naomi jest dość zabudowany, ażurowy materiał dodaje mu lekkości. Model świetnie przełamie zwłaszcza sportowe outfity.

Mat. prasowe

Czółenka Lucy

Czółenka Lucy idealnie uzupełnią biznesowy dress code. Zwierzęcy print nawiązuje do aktualnych trendów, a stabilny i nie za wysoki obcas gwarantuje komfort.

Mat. prasowe

Reklama

Kozaki Naomi

Wysokie temperatury nie muszą oznaczać konieczności rezygnowania z kozaków. Model Naomi w stylu open toe świetnie sprawdzi się w wiosenno-letnim sezonie.

Reklama
Reklama
Reklama