Monika Jac Jagaciak Monika Jac Jagaciak Monika Jac Jagaciak Monika Jac Jagaciak Monika Jac Jagaciak
Monika Jac Jagaciak
Instagram
1/5
Monika Jac Jagaciak
Instagram

Monika Jac Jagaciak to polska supermodelka, która występuje na wybiegach u światowej sławy projektantów. Niestety panowie, nie jest już do wzięcia! W ostatni weekend Monika Jac Jagaciak wyszła za mąż za swojego ukochanego, serbskiego fotografa Branislava Jankica. Na kolejnych stronach naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia ze ślubu modelki i poznać historię jej i Branislava miłości!

 

Zobacz: Zobaczcie nowy numer magazynu VIVA! MODA z Moniką JAC Jagaciak na okładce!

2/5
Monika Jac Jagaciak

Ślub Moniki i Branislava odbył się w uroczym kościele prawosławnym w Serbii. Modelka w rozmowie z magazynem "Elle" wyjaśniła, że nie był to dla niej problem. 

 

- Branislav jest dużo bardziej wierzący i związany z tradycją prawosławną niż ja z katolicką, więc nie miałam z tym problemu" - powiedziała Monica Jac magazynowi.

 

Modelka i fotograf pierwszy raz pokazali się razem w listopadzie 2015 roku podczas pokazu kolekcji Victoria's Secret. Zobacz więcej zdjęć pary na kolejnych stronach!

 

Zobacz: „Modelki mają masę kompleksów”! A kto to mówi? Supermodelka Monika JAC Jagaciak! Jakie to kompleksy?

3/5
Monika Jac Jagaciak

Monika Jagaciak i Branislav Jankic wzięli ślub w tajemniczy. Modelka nie pokazała żadnych fotografii ze ślubu, ale zrobili to za nią przyjaciele i znajomi z branży. Modelka zachwycała w sukni ślubnej! Wiemy, kto zaprojektował jej kreację! Zobacz na następnej stronie!

4/5
Monika Jac Jagaciak

Magazyn "Elle" informuje, że suknię ślubną modelki zaprojektowała Kinga Malisz. Suknia była skromna, klasyczna i doskonale podkreślała figurę gwiazdy wybiegów. 

5/5
Monika Jac Jagaciak

Modelce i jej ukochanemu serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia!

Więcej na temat Monika Jac Jagaciak