Która polska gwiazda przyczepiła sobie do głowy... usta?

Eos

Eos
Jedną z naszych gwiazd właśnie sfotografowano z dość intrygującą fryzurą! Trochę art deco, a trochę... Mortycja Addams.
Zobacz też: Już nie opaski i nie spinki. Teraz we włosach będziemy nosić...
Która wokalistka postawiła na tę ciekawą, wygładzoną fryzurę z aplikacjami w stylu lat 20-tych? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć!

Eos
Ok, tajemnica prysła – to Margaret! Przyznajcie że trochę się tego spodziewaliście. W końcu w kwestii stylu wokalistka jest jedną z najbarwniejszych z naszych gwiazd. Trendy z wybiegów Balenciagi czy Vetements, ciuchy z sieciówek łączone z designerskimi perełkami, eksperymentalne fasony i brak ciśnienia na „seksi" wygląd – chyba nie ma drugiej gwiazdy, która ma równie odjechane podejście do mody co Margaret.

Eos
Tym razem w stylówie Margaret wyczuwamy mocne inspiracje latami 90-tymi – jej crop top z Top Shopa wygląda super w połączeniu z szarymi jeansami Levi's 501. Z kolei jej długa, oversize'owa marynarka z poduszkami na ramionach wygląda jak z letniej kolekcji Balenciagi – to model eleganckiej angielskiej marki męskiej Hackett London.

Eos
Czy Wy też zwróciliście uwagę na buty Margaret? Te inspirowane kultowym projektem Vetements elastyczne, „skarpetowe" botki z obcasem przypominającym zapalniczkę to model od marki Primadonna. Kosztuje 199 zł w przecenie ;)

Eos
Wróćmy do włosów Margaret. Do swojej wygładzonej fryzury w stylu lat 20-tych wokalistka przypięła zestaw spinek w kształcie oczu i ust. Pochodzą one z asortymentu młodej marki slow-fashion Turtle Story. Zestaw dwóch to wydatek rzędu 65 zł, więc żeby postawić na maksymalistyczny look Margaret musiałybyście się odrobinę wykosztować. ¯\_(ツ)_/¯
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.